Günaydın Mesajları
Günaydın Mesajları |  görsel 1
En güzel ve anlamlı sözleri, Günaydın Mesajları yazımızda bulabilirsiniz. Bu Günaydın Mesajları facebook, twitter, tumblr gibi sosyal ağlarda paylaşarak fenomen olabilir binlerce beğeni, paylaşım ve retweet alabilirsiniz.

Günaydın Mesajları başlıklı yazımızdaki güzel sözleri aşağıda bulabilirsiniz. :)

Hiç bir yerde bulamayacağınız güzel sözler, aşk sözleri, anlamlı sözler, kapak sözler, ayrılık sözleri, günaydın sözleri, dini sözler ve daha fazlasını sitemizde bulabilirsiniz.

Günün Sözü:
Biri, kibrit. Diğeri, mum. Yakanda biter. Yananda biter.

Günaydın mesajları günaydın sözleri yazımızıda sevgiliye gönderebileceğiniz en güzel günaydın mesajları ve sözlerini bulabilir bu sözlerle sevdiklerinizi mutlu edebilirsiniz.
Günaydın Mesajları
Yeni günle bana gelenim, güneşle birlikte sızımı dindirenim, benim güzeller güzeli biricik sevgilim. Günün seninle başlaması ne demek bilemezsin. Gülen yüzün, aşkla dolu bakışların, sıcacık ellerin için çok daha sıkı tutunacağım hayata yine bugün. Günaydın can içim.
 
 
Karanlığı kovaladık, saatler sürse de çekti gitti en sonunda. Şimdi sıra aydınlığa kavuşmada, şimdi günü doğurtmada, aşka doymada… Günaydın kadınım, seninle başlanan her gün özel ve güzel. Bütün günlerimin başköşesinde sen otur ve oturduğun yerden hiç kalkma.
 
 
Gün ışığının doğayı ısıttığı gibi ısıtıyor içimi uykudaki masumluğun ve ben geceleri hiç uyumadan sabah olana dek yalnız seni izliyorum. Derin nefes alışlarını, bazen korkup sıçrayışlarını, sayıklamalarını, dağınık saçlarını, üzerime bacak atışlarını ve biliyor musun her seferinde daha çok ısınıyor kalbim. Masumluğun, güzelliğin güne başlama sebebim oluyor. Günaydın kadınım, bana aydın ben de sana ayacağım.
 
 
Bir kadına günaydın demek kolay değildir öyle. Herkese günaydın dediğin gibi günaydın diyemezsin kalbinde yaşayan kadına. O kadına günaydın demek; iyi ki hayatımdasın, iyi ki varlığınla besliyorsun kalbimi, iyi ki her sabah sana uyanıyorum ve her gece yeniden sana uyanmak için uyuyorum demektir. Öyle her kadına da denilmez günaydın diye. Günün aydığına değecek kadına denir günaydın bir tek.
 
 
Saat sabaha beş var. Gün yavaş yavaş gösteriyor kendini ve yüzüne düşen ilk ışıklar kalbimin üzerinde serin yeller estiriyor. Doğa ısındıkça ben de senin masumluğunla birlikte ısınıyorum. Uykulu gözlerim seninle başlıyor her sabah güne ve yoruldukça senin yanında kapanmayı bekliyor. Günaydın günümü aydıran kadınım.
 
günaydın mesajları
 
Bir kadın uyurken sabahı etmek ne demek bilen var mı ki? O güzelliği, o masumluğu, o her karesinin etrafa saçtığı muhteşemliği benim kadar derin yaşayabilen biri oldu mu? Ah sevgili; seninle başlıyor günlerim, seninle son bulsun. Seninle uyanayım güne, seninle ay doğsun. Günaydın kadınım diyeyim sen uyan ben aşka gömüleyim.
 
 
Dağınık saçların var bu sabah yatağımda. Sıcaklığın yastığıma yorganıma bulaşmış. Kokun da sinmiş göğsümün üstüne. Daha ne istenir ki hayattan. Ben her sabah seninle olmaktan memnun, ben her güne seninle başlamaktan mesut. Ben aşka, aşk sana, gün bana, ben yanımda dağılan saçlarına müptela.
 
 
Dün gece yatağıma girdiğinden bu yana hiç düşmedi göz kapaklarım gözlerimin üstüne, kırpmadım bile. Seni izledim günün ilk ışıklarına kadar. Öyle masum, öyle derin, öyle sonsuzsun ki görmeliydin kendini uyurken. Hemen resmettim bu güzelliği koydum yatağımın sağ başköşesine. Her sabah uyandığımda ilk seni görüyorum sağ yanımda. Günaydın! diyorum, günaydın günün güneşi.
 
 
Bir tek sen ol başka ne istenir ki hayatta. Her gece gözlerimi kapattığımda ve sabahlara her kavuştuğumda aklımdan, zihnimden, kalbimde süzülen bir aşk ateşi yanıyor sol yanımda. Günaydın kadınım, günüm aydı. Seninle başladı günlerin ışığı, seninle deliniyor gecenin zifiri karanlığı. Geceme de gündüzüme de iyi ki aydın kadınım.
 
 
Hayatımda yaşadığım en güzel sabaha… Bugün her sabahkinden daha erken açtım gözlerimi. Yatağım ilk defa boş değildi, yanımda saçları yastığıma dökülmüş bir melek uzanıyordu. Elleri pamuk olan, gönlü yufka, yüzü masumca… Kokusu burnuma öyle bir girdi ki bu sabah, ilk defa fısıldadım bir kadının kulağına… “Günaydın melek kadın.”
 
 
Güneşi gökyüzünden alıp odama taşıyan bir kadın var ve benimle birlikte uyuyor şu an. Isısını yayalı çok oldu fakat deniz mavisi gözlerini açınca başlayacak odama ışıkların süzülmesi. Bugün ilk defa mutlu uyandım ve ben ilk defa bir kadını uyurken izledim. Öyle masum, öyle sevecen ki… Günaydın kadınım, gün bugün sana ve bana aysın.
 
günaydın sözleri
 
Bazen değişmeyen alışkanlıklar olur. Kısır döngü gibidir bu alışkanlıklar her başlayan günle birlikte saati saatine aynı şekilde devam eden ve hiç değişmeyen. Bıkmadan, sıkılmadan, yorulmadan devam ettirilen güzel alışkanlıklar vardır. Belki de bunların en güzeli her sabah ilk seni düşünüp sana günaydın diyebilmek. Günaydın sevgilim, günaydın hiç bıkmadığım alışkanlığım.
 
 
Her gece yatağa girince dua ederim. Dualarımın en başında sen olursun, senden önce uyanmayı dilerim. Senden önce uyanayım ki ilk ben sana günaydın diyebileyim. Seni uyurken izleyebileyim, o masum haline doya doya şahit olayım. Senden önce uyanayım ki her sabah kapalı göz kapaklarından seni öpebileyim, seni uyurken de sevebileyim.
 
 
Her karanlığın ardından gün doğar derler. Her karanlık mutlaka aydınlığa kavuşur, dağılır siyahlar. Sen hayatıma girdiğinde anladım ki ben karanlığım, sen ise aydınlık. Benim sonum senmişsin, benim sonum aydınlık. Ben gecelerin kuytusu, sen mavi gökyüzüne ışık saçan aydınlık… Benim aydınlığım senmişsin sevgili, sen benim günaydınlarımmışsın. Günaydın sevgilim.
 
 
En karanlık gecelerin inden kopup gelmiştim ben. Aydınlık günlerde bile en karanlık köşelere saklanırdım. Kaçardım günlerden, mavilerden, otobüs seslerinden, insan kalabalığından. Güneşi içinde taşıyıp, günü odama taşıyacağını bilseydim saklandığım yerden daha erken çıkardım güzel kadın, günaydın.
 
Günaydın mesajları yazımızın sonuna geldik diğer sitemizdeki günaydın mesajları kategorimizi inceleyebilirsiniz.


Güzel Sözler

Kardeşlik Sözleri
Sevgiliye Doğum Günü Mesajları
Sevgiliye İyi Geceler Mesajları
Kapak Sözler
Sevgiliye Kısa Sözler
Reklamı Kapat