Erkek Çizmeleri
En güzel ve anlamlı sözleri, Erkek Çizmeleri yazımızda bulabilirsiniz. Bu Erkek Çizmeleri facebook, twitter, tumblr gibi sosyal ağlarda paylaşarak fenomen olabilir binlerce beğeni, paylaşım ve retweet alabilirsiniz.

Erkek Çizmeleri başlıklı yazımızdaki güzel sözleri aşağıda bulabilirsiniz. :)

STİL SAHİBİ ERKEKLER

Stil sahibi erkekler çizmeleri sadece kış sezonu gerektirdiği için giymezler. Sokak modasını tamamlayan çizmeler sıcak olan sezonlarda da vazgeçilmeyen olur.

 

Renk model ve yeni tasarımlarda üretilen çizmeler çeşitli modellerle halkın satışına sunulmuştur. Koray spor mağazasında en iyi markalar giyim rahatlığı ve işçilik bakımından en kaliteli çizmeler bulunmaktadır. Çizmeler kendi aralarında birkaç modele ayrılır;

  • Kovboy çizmeleri
  • Deri çizmeler
  • Plastik çizmeler
  • Avcı çizmeleri
  • Bağcıklı kısa ve uzun çizmeler
  • Bağcıksız kısa ve uzun çizmeler

Gibi modellerden oluşmaktadır. Su geçirmez özelliği ile günlük kıyafetlerinize uygun şık kısa ve rahat deri çizmeler bulunmaktadır. Kaydırmaz kauçuk tabana sahip olan çizmeler giyim rahatlığı sağlar. Bu çizmeler ünlü marka adı altında üretilmektedir.

 

Ünlü çizme markaları olan Lumberjack, Harley Davıdson, Scooter %100 orijinal modelleri ile korayspor.com Online sitesinde, cadde mağazaları ve alış veriş merkezlerindeki mağazalarında satışa sunulmaktadır. Koray CEBEL tarafından kurulan mağazalar zincirinde müşteri memnuniyeti kalite farkı yaratmak adına tüm ünlü markalara ait ayakkabı, giyim, spor malzemelerini bünyesinde bulundurmaktadır.


ÇİZMELER HAKKINDA


Çizmeler 17. Yüzyılın başında giyilmeye başlanmıştır. Erkekler genelde bağcıklı yanları esnek ve düğmeli çizmeler giyerlerdi. Bağcıksız, esnek çizmeler 1860lar da beyaz ipekten yapılırdı. 17. Yüzyıldan günümüze kadar çizmelerde bez kullanılmıştır bazı çizme çeşitlerinde ise özellikle uç kısımlarında deri kullanılmıştır.

 

Orta Asya da Türkler deriden eşya yapmakta uzmanlaşmışlardır. En sık yapılan ayakkabı türü çizmelerdi. Deri çizmenin dışında keçe kullanılarak da çeşitli çizmeler üretilmiştir. Zamanın padişahları özellikle kırmızı çizme tercih etmekte idiler.

 

Çizme özellikle ata binenler için kullanım kolaylığı sağladığı için tercih edilmek de idi. O günlerden bugünlere çeşitli modelleri üretilerek üretici firmalar tarafından kullanıma sunulmuştur.


Reklamı Kapat