Duygusal Dehşet Sözler/Mesajlar
Duygusal Dehşet Sözler/Mesajlar |  görsel 1
En güzel ve anlamlı sözleri, Duygusal Dehşet Sözler/Mesajlar yazımızda bulabilirsiniz. Bu Duygusal Dehşet Sözler/Mesajlar facebook, twitter, tumblr gibi sosyal ağlarda paylaşarak fenomen olabilir binlerce beğeni, paylaşım ve retweet alabilirsiniz.

Duygusal Dehşet Sözler/Mesajlar başlıklı yazımızdaki güzel sözleri aşağıda bulabilirsiniz. :)

duygusal sözler, mesajlar, yazılar, anlamlı, whatsapp, facebook, tumblr, twitter, yeni, 2015,2016, süper, dehşet, sözler, dehşetü vahşet
Yaran günahındır ya onunla yanacaksın kendi cehenneminde ya da kendinden bile saklayacaksın ama ne yaparsan yap hep bileceksin yaraların öldürmeyecek seni.
 
Nedensiz oluşan duygusallık var bir de. Böyle mala bağlıyorsun ama nedeni yok. Öyle saçma sapan bir durum işte.
 
Evet duygusalım. Sinirlenince ağlarım. Çirkinim. Sosyal değilim. Ama biliyor musun? Ben senden daha insanım. Önyargılarım yok, insanları kırmıyorum ve hayal kurabiliyorum. Olmayacaklarını bilsem bile.
 
Duygusal film izlerken o duygusal sahne sadece kıvılcım olur ya hani, sen filme ağlıyorsun sanarlarken sen kafandakilere ağlıyorsundur. Daha ne kadar çaresiz olunabilir ki?
 
Bir temmuz sabahı sev beni.
Güneş gökyüzüyle barışık olsun, sen benimle.
 
Eğer herşey bitiyorsa, bitsin artık bu yokluğunda .
 
Sen bensiz o kadar da guzel degilsin hani.
 
çünkü hepimiz duygusal olarak, birer kristal dükkanıyız ve cümleler de oraya langır lungur dalan filler.
 
dehşet
Bana yardım etmediğinde neler olduğunu biliyorsun. Kayboluyorum, ışığımı kapatıyorlar sanki. Nefes alamıyorum; ciğerlerimdeki son hava çekilirmiş gibi. Anla işte, sensiz yapamıyorum.
 
Gidiyorum!
Şehrinde senin olsun, bana layık görmediğin sevginde. İçimde öyle bi yangın varki, taş kalbin düşse erir…
Sıkı giyin sevdiğim, benden sonra buz kesecek bu şehir
 
Hasretim senelere dönse de ne aşkına bedduam ne de sana kinim var, binbir dert çektirsen de seni mahşere kadar sevmeye yeminim var….
 
İsyan etme gök yüzü ne yaparsan yap benim kadar aglayamazsin!!.
 
Bunca Cilenin sonu Degilmi bir avuc toprak Ölümden yana Korkum yok Tek korkum UNUTULMAK!!
 
Bu günüde gördüm Yarin yasarmiyim bilmem Gencligede güvenemem Ölenler hep ihtiyarmidir??
 
Daglarda cicek soldugu zaman Göklerde bulut oldugu zaman Yagmurlar sel gibi aktigi zaman Anlaki BITANEM ben geliyorum!!.
 
Saclarina ak düssün istemem Gözlerine yas dolsun istemem Bir tek dilegim var Rabbimden Mutluluklar senin olsun BITANEM!!
 
Bir korkudur girdi cikmaz icimden Beni böyle boynu bükük birakma Adini anarim her nefesimde Neolur BITANEM beni unutma!!
 
İsmin dudagimda oldu bir hece Bakisin sitemli asksiz bilmece Uykusuz kaldigim kacinci gece Sokak lambalari sahidim olsun!!
 
duygusal
Gönül bahceleri yuvasiz yersiz Hayatin tadi yok anladim sensiz Toprak mezar olsun bana kefensiz Yasayamam sevgilim inan SENSiZ!!
 
Sadece duygusal kafalarda varsin hizli kafalarda falan filansin.
 
Onun yanında, böyle saatlerce hiç konuşmaksızın, göz göze bile gelmeksizin oturmaktan canım sıkılmazdı. Aynı masada, ayrı şeyler düşünür, bu arada sonsuz çay içerdik. Bizi bir arada tutan şeyin ne olduğunu bugün de çözümlemiş değilim.
 
Seninle ben çıksak çıksak başkalarının falındaki iki farklı gölge olarak çıkarız. Onlar da ne fala bakanın ne de baktıranın tanımadığı iki gölge olurlar ancak.
 
AŞK, bunların tümü sanırım:
Beraber olduğunuz tek bir fotoğraf karesine bile her gece uyumadan evvel saatlerce bakmak, onun senin kaderin olduğuna inanmak ya da kapıyı sessizce kapatıp usulca çıkıp gitmek onun hayatından
 
Gideceğin yerde sevdiğin varsa şayet, orası Dünya’nın en güzel yeri olup çıkar bir anda.
 
Seni düşünmek ile seni başkasıyla düşünmek arasında aktarmalı ölüyorum
 
 
Hayalin gözümden birgün digermi Yazdigin yaziyi yillar silermi ismini anmadan günler gecermi Sensiz yasamak mümkünmü söyle!!.
 
Maziyi yasadim dün aksam yine yazdigin ilk mektup gecti elime Gözlerim takildi ilk cümlesine Seni seviyorum diye yazmissin!!
 
anlamlı
Askimin bahari sensin diyerek Kalbimin feryadi dinsin diyerek Hayatta yanliz seni severek Acilan gülümü dermeye geldim!!
 
Hasretin bir yana kahrin bir yana Sensizlik ne demek sorsunlar bana Bu hasretlik biter nasil olsa Yinede sevgilim doyamam sana!!.
 
Dolmasin gözlerin düsündügün an. Gecmisle teselli bul zaman zaman Bu hasretlikte biter diye dayan Benden baskasini sevme ne olur!!.
 
Ben seni kalbime yar diyerek Gurbette sevgilim var diyerek Alin yazima boyun bükerek Gözel göslerini görmeye geldim!!
 
Mevsimlik bir cicekmisin bir bahar acip bir bahar solasin? vefasiz bir gönülemi düstünde dün hatirlanip bu gün unutulasin? Asla unutmaki hep aklimdasin!!
 
İnsani yaslandiran yasadigi yillar degil, ulasamadigi arzularidir. hayatta en aci sey felaketler degil, yasanmasi mümkün iken yasanmayan mutluluklardir!!
 
Kimsin sen yasamak isteyipte yasayamadigim umutlarimsin, farkinda olmadan yillardir bekledigimsin belkide, kimsin sen, sen benim sevdigimsin sevdigimi söyliyebildigimsin!!.
 
Benim yollarimi bekler diyerek Benim hasretimi ceker diyerek Artik bu ayrilik yeter diyerek Sana canimi vermeye geldim!!


Reklamı Kapat