Duygusal Aşk Mesajları
Duygusal Aşk Mesajları |  görsel 1
En güzel ve anlamlı sözleri, Duygusal Aşk Mesajları yazımızda bulabilirsiniz. Bu Duygusal Aşk Mesajları facebook, twitter, tumblr gibi sosyal ağlarda paylaşarak fenomen olabilir binlerce beğeni, paylaşım ve retweet alabilirsiniz.

Duygusal Aşk Mesajları başlıklı yazımızdaki güzel sözleri aşağıda bulabilirsiniz. :)

Duygusal Aşk Mesajları yazımızda duygu dolu aşk sözlerini bulabilirsiniz. Bu aşk sözlerini sevgiliye göndererek onları mutlu etmekte size düşüyor.
 
 
Kim bilir nasıl güzel raks eder yüreğin aşkı bulunca. Ben cananın olayım, o raksa doyayım. Her kalp atışındaki ritmin eşsiz kokusu sinsin bedenime. Sultanım, ben bu aşk yolunda kulunuz, köleniz olayım.
 
 
Ne de güzel bakarsın sen, nasıl güzel değer bakışların üzerime. Gölgem titrer seni her gördüğümde. Mavi gözlerin bana her değdiğinde, iliğime kadar yeniden yaşamaya başlarım. Bu aşkın en güzel bestesi sen olacaksın sevgilim. Ben ise sözlerden oluşan bir hece…
 
aşk sözleri
 
Duygusal Aşk Mesajları
 
Duyduklarım beni daha çok aşık eder güzelliğine, kalbine. Adımı her zikrettiğinde peri masalları yaşamaya başlar bu aciz gönlümde. Gönlümün saraylarına cariyeler uğrar, görmem hiç birini. Sen benim sultanım, sen benim hasekim… Aşk ne yakıştı gül çehrene.
 
 
Güzelliğin öldürüyor her geçen gün beni biraz daha. Gölgen düşüyor üstüme,  aniden irkiliyorum. Bana her dokunuşun cennetten bir bahçe, ey nazlı yarim her nefesinde biraz daha aşka boğuluyorum.
 
 
Seni sevmek için gönderildim ben bu dünyaya. Nasıl ki sen cennetten düşen bir meleksin, ben de aşka düşen bir viraneyim. Aşk beni divane etti, virane etti. Aşk beni senden beter etti. Sadece seninle gülüyor gözlerim, bir kırpsan gözlerini bedenimden ruhlar çıkıyor, canla kopuyor sevgili.
 
aşk mesajları
 
Senin kadar kimse ne sevdi, ne sevdirdi. Sen güzel kaşlım, hoş bakışlım… Gönlümün kapısına ayak sürdüğün gün bu beden aşkın meyline düştü. Divane kullara döndüm, aşkın kıblem oldu. Ne yana dönsem secdem sen oldun, nereye baksam kendimi rükuda buldum. Namazım, niyazım, benim en güzel ibadetim. Saadet bahçesine ilk adımı senin sayende buldum.
 
 
Seni her geçen gün biraz daha sevmek ve en önemlisi senin de beni sevdiğini bilmek. Sen olmasan aşkın her anı yalın kalırdı. Sen olmasan aşkın adına karalar çalınırdı. Sen yüzün gibi pak ve aydınlıksın. Bu aşkın duruluğu senin ellerine dokunmaktan geçer de ellerine her dokunduğumda içim titrer. Bir kadın böylesine mi güzel sever aşkı, böylesine mi güzel yaşatır…
 
 
Ey gamzelerinin içine oturup dinlendiğim adam, ey enim gözümün nuru, gönlümün beyaz bulutu. Seninleyken zaman dur durak bilmezken, senin yokluğun bana müebbet karanlık oldu. Sen doğ sabahıma gün gibi, sen ört günün siyahında üstümü gece gibi. Gün ikiye bölünsün, ayla güneş bu aşkın bekçileri olsun. Ah adam, ah sevgili tevazuumu kabul et, ben bu aşkın içinde seninle yanmaktan gayrı bir şey istemem. 
 
Duygusal Aşk Mesajları yazımızın sonuan geldik. Daha fazlası için tıklayın -> Sevgiliye Güzel Sözler


Reklamı Kapat