Çıkma Teklifi Sözleri & Mesajları
Çıkma Teklifi Sözleri & Mesajları |  görsel 1
En güzel ve anlamlı sözleri, Çıkma Teklifi Sözleri & Mesajları yazımızda bulabilirsiniz. Bu Çıkma Teklifi Sözleri & Mesajları facebook, twitter, tumblr gibi sosyal ağlarda paylaşarak fenomen olabilir binlerce beğeni, paylaşım ve retweet alabilirsiniz.

Çıkma Teklifi Sözleri & Mesajları başlıklı yazımızdaki güzel sözleri aşağıda bulabilirsiniz. :)

Çıkma teklifi mesajları yazımızda çıkma teklifi sözleri bulabilirsiniz, hoşlandığınız kişiye teklif ederken sayfamızda teklif sözleri ni kullanabilirsiniz.
 
 
Senin için benden vazgeçmeye razıyım, gel de vazgeçir beni kendimden.
 
 
Bir kalbe ne kadar sarılabilirse bir insan en fazla, o kadar içten sarılsın cümlelerim sana. İzin ver alayım seni gönül tahtıma?
 
 
Biri var beni benden alan, gözlerine her baktığımda içimde atan şeyin kalbim olduğunu hatırlatan. Biri var her gülüşünde canıma can katana, biri var dokunmaya kıyamadığım dokunmadan yaşayamayacağım. Beni aşka düşüren biri var, biraz deli, biraz da içli. Şarkılarda geçer adı bazen, bazen de bir otobüste, martılar şakır bazen onu, bazen de açılır denizlere. Ben o kadını bulmak için çok uğraştım, o kadın şu an mesajımı okuyor. Ne dersin kadın beni benden aldığına, bana içimde atan şeyin kalbim olduğunu hatırlatmana var mı bir çaren?
 
çıkma teklifi sözleri
 
Çıkma Teklifi Sözleri
 
En güzel duygularla yaklaşıyorum sana, pamuk ellerin ellerimde, kokun saçlarımda, yüzün hemen karşımda dursun istiyorum. Benim hayatıma anlam olur musun?
 
 
Gözlerine her baktığında gülümseyebildiğin bir adama gönlünü emanet etmenin gelmedi mi sırası?
 
 
Her elin elime değdiğinde kızaran yüzünü bir öpücükle taçlandırsam, sonra da sana kocaman sarılıp sana serenat yapsam benimle olmana yeter mi?
 
 
En güzel çıkma teklifi sözleri <- için tıklayın!
 
 
Dudaklarının ayrımlarına kadar ezberlediğim kadın; saçların kırılmasın, dizlerin yorulmasın, kalbin hiç sızlamasın diye gönderdi beni Allah. Tek şartı var bir tek benim kalbime gireceksin, yoksa sen burada rahat edemeyeceksin.
 
 
Kalbime girdiğin gibi değişti dünyam. Şimdi sıra bende, dünyanı değiştirmem gerekiyor bana kalbinin yollarını aç.
 
çıkma teklifi sözleri
 
Çıkma teklifi sözleri yazımıza hız kesmeden devam ediyoruz.
 
Benim rotam neresi, yönüm neresi derken çıktın karşıma. Meğer bütün istikamet senin yolunaymış. Bu gemiye rota olur musun?
 
 
Her limanda sordum seni, her uçan kuşa haber saldım deniz deniz bakan kadını bulsunlar bana diye. Çok geç kaldılar ben seni onlardan önce buldum. Bulmuşken elin boş git istemiyorum, müsaade et kalbimi koyayım avuçlarına?
 
 
Hangi dille tarif edilir bilemem lakin ben seni dille sevemem. Kalbime gir bak, senden başka kimse yok orada. Ver elini çıkalım aşk diyarına, senden gayrı dileğim ne olsun bu dünyada…
 
 
Hayatta en büyük dileğim senin yeşil gözlerin.
 
 
Her sabah bir çift göze uyanmak istiyorum. O gözleri ben çok sevmek istiyorum, o gözlerde yaş barınmasın, o gözler hep gülsün istiyorum. O kalbe girmek istiyorum, o kalbi sevmek istiyorum. Ben seni istiyorum, kelepçele bakışlarını bakışlarıma ve müebbet yatalım iki kalp arasında?
 
Çıkma teklifi mesajlarının sonuna geldik daha fazlası için çıkma teklifi sözleri yazımıza bakabilirsiniz.


Reklamı Kapat