Çıkma Teklifi Sözleri & Çıkma Teklifi Yazıları
Çıkma Teklifi Sözleri & Çıkma Teklifi Yazıları |  görsel 1
En güzel ve anlamlı sözleri, Çıkma Teklifi Sözleri & Çıkma Teklifi Yazıları yazımızda bulabilirsiniz. Bu Çıkma Teklifi Sözleri & Çıkma Teklifi Yazıları facebook, twitter, tumblr gibi sosyal ağlarda paylaşarak fenomen olabilir binlerce beğeni, paylaşım ve retweet alabilirsiniz.

Çıkma Teklifi Sözleri & Çıkma Teklifi Yazıları başlıklı yazımızdaki güzel sözleri aşağıda bulabilirsiniz. :)

Çıkma Teklifi Sözleri & Çıkma Teklifi Yazıları yazımızda en güzel çıkma tekliflerini bulabilir, bu çıkma teklifi sözleri ile sevdiğinize çıkma teklifi edebilirsiniz.
 
 
Daha önce kayboldum birçok kere aşk denilen yerde. Ne yolu bulabildim, ne aşkın izinden gidebildim. Sevmedim kimseyi, sevemedim. Sen de o diyara uğradın bir gün. Anladım ki sen de aşkı arıyorsun lakin bulamıyorsun. Sonra usulca yaklaştım yanına, gözlerime inanamadım. Öyle narin, öyle güzelsin ki… O an anlamıştım hayatımın kadını olacağını. Hayatımın kadını olmak ister misin?
 
 
Küçük bir ev ve içinde sevdiğim kadın. Bütün hayallerim bundan ibaret. Ben sadece mutluluk istiyorum ve bu kapının anahtarı bir tek sende. Güzel kadın, bana mutluluk kapılarını açarken yardım eder misin? Birlikte mutlu olalım ve hayalimdeki evin içerisinde sen otur ömrümün sonuna dek.
 
çıkma teklifi sözleri
 
Yalnızlık Allah’a mahsus derler. Buna senden sonra ben de inanmaya başladım. Bir gülüşüne teslim olduğum kadın, beni kurtar yalnızlığımdan.
 
 
Bu sessizliği bozma vakti geldi zira daha fazla susarsam hislerimin kuvveti altında can vereceğim. Ben ölmek istemiyorum, seninle yeniden can bulmak istiyorum. Kurtar beni bu esaretten, aşka esir düştüm. İçimde yanan aleve su serp ki hislerim en güçlü haliyle aşka doysun, benim sevgilim olur musun?
 
 
Gözlerimdeki mutluluğu resmetmek istedim. Bir tablo koydum karşıma, boyalar, fırçalar… Başladım çizmeye, tablo bittiğinde ortaya bir tek senin gözlerin çıktı. Ben sana sevgili dedim gönlümde, eğer izin verirsen bu tabloya ikimizi resmedeceğim. Ellerini tutacağım önce, avuç içlerinden öpeceğim sonra… Benim hayatıma renk katar mısın sevgili?
 
 
İçimdeki sesleri duyuyor musun, ismin zikroluyor kalp atışlarımda. Kalbimin atan gerçeğisin, gönlümün su perisisin. Hem serinlik, hem ateşsin… Her nefesimde seni diliyorum ben, her uyanışımda ilk öpücüğü sana gönderiyorum. Ey nazlı bakışlım, kalbimin sesine kulak ver, senin dileğin de ben olayım ne dersin?
 
çıkma teklifi mesajları
 
Seni hiç kimsenin mutlu etmediği kadar mutlu ederim diyebiliyorum sadece. Sen u aşkı bana bahşedersen, ben ömrü boyunca sana aşık ve seni dileyen bir adam olarak yayacağım. Ne olur beni nurlandır, ne olur aşkıma karşılık ver. Yoksa boğulacağım bu aşk denizinde.
 
 
Sevdim usanmadan, bıkmadan, yorulmadan. Her anımı bir tek kişiye verdim, her nefesimi bir tek kişiye tükettim. Aşık oldum, çok fazla yandım. Bu yangın artık içimdeki gülleri kül edecek. Ben küllerime kavuşmadan, sen güllerime su serper misin? Sen aşık olduğum kadın, beni aşkına köle eder misin?
 
 
Bir kere geliyoruz hayata ve sadece bir kere yürekten sevebiliyoruz. Ben bir kere yürekten sevdim ve bütün kalbimle inanıyorum ki yürekten sevdiğim de beni seviyor. Ben sana aşık oldum sabah güneşim, benimle yeni günlere doğmaya var mısın?


Reklamı Kapat