Başsağlığı Sözleri, Vefat Taziye Mesajları
Başsağlığı Sözleri, Vefat Taziye Mesajları |  görsel 1
En güzel ve anlamlı sözleri, Başsağlığı Sözleri, Vefat Taziye Mesajları yazımızda bulabilirsiniz. Bu Başsağlığı Sözleri, Vefat Taziye Mesajları facebook, twitter, tumblr gibi sosyal ağlarda paylaşarak fenomen olabilir binlerce beğeni, paylaşım ve retweet alabilirsiniz.

Başsağlığı Sözleri, Vefat Taziye Mesajları başlıklı yazımızdaki güzel sözleri aşağıda bulabilirsiniz. :)

Başsağlığı Sözleri, Vefat Taziye Mesajları yazımız vefat eden dostlarınızın ailesine gönderebileceğiniz başsağılığı sözleri, vefat mesajları bulabilirsiniz.
 
 
Sabah ezanıyla aldığımız habere hala inanamıyoruz. Her ömrün sonu ölüm, yaşamak kadar ölmek de gerçek ne yazık ki. Allahtan sabır diliyoruz, başınız sağ olsun.
 
 
Bir avuç toprak içinde olmak… İnsan gerçekten düşününce inanamıyor. Bu kadar erken bir ölüm hepimizi çok üzdü, başınız sağ olsun.
 
 
İçinizdeki acı, bizim de acımız. Üzüntünüzü sizinle paylaşıyoruz. Merhum arkadaşımıza Allahtan rahmet ve cennet kapıları diliyoruz. Mekanı cennet olsun, başımız sağ olsun.
 
 
Allah’ım mekanını cennet etsin. Ailesine ve yakınlarına sabır versin, üzüntünüz bizim de içimize alev gibi düştü. Başınız sağ olsun.
 
 
Başınız sağ olsun, dularınızı eksik etmeyin. Yasa büründük hepimiz, Allah mekanını cennet etsin, nur içinde yatsın.
 
 
Merhum arkadaşımızın haberine çok üzüldük. Allah’ım ona cennet kapıları göstersin, azaptan ve cehennemden sakınsın. Nur içinde yatsın inşallah, başınız sağ olsun.
 
 
Ölüm kadar soğuk ne olabilir ki bu dünyada? Haberi alır almaz yıkıldık. Duam odur ki, Rabbim ona cennetinden yer ayırsın, fani ömründe yaptığı iyilikleri yeni hayatında önüne varsın. Allah kalanlara sabır versin, baş sağlığı diliyorum.
 
başsağılığı sözleri
 
Her şeyin Allah’tan olduğu gibi ölümün de Allah’tan olduğunu biliyoruz. O yüzden isyan etmek yerine, dua edelim. Üzüntümüzü dillendirmenin mümkünatı yok, Allah rahmet eylesin, geride kalanlarına sabır versin. Başınız sağ olsun.
 
 
Rabbim sevdiği kullarını erken alırmış yanına. Allah’ın sevdiği kulu imiş merhum… Allah mekanını cennet eylesin, başınız sağ olsun.
 
 
İnsan ömründe alınan en acı haber ölüm haberidir derlerdi de inanmazdım. İlk defa bir kayıp verdim, içimdeki acı, en az sizin acınız kadar çok. Allah mekanını cennet etsin, geride kalan bizlere sabır versin. İsyan etmeyelim, bol bol dua edelim. Şehit toprağı bu, ruhu şad olsun, başınız sağ olsun.
 
 
Vatan uğruna ölümü göze aldılar. Şehit mertebesine erip, Rabbimin yanındaki yerini aldılar. Aynı anda iki acı haber, Allah’ım ruhlarını şad etsin. Başınız sağ olsun.
 
 
Merhum arkadaşımız için ne söylesek az gelir. Çok iyi bir insandı, Allah fani hayatta çektiği zorlukları gerçek hatta yaşatmasın. İnşallah cennet kapılarına varacak, mekanı cennet, toprağı bol olsun. Başınız sağ olsun.
 
 
Ölenle ölünmüyor ne yazık ki. Bugün bir olma günü. Acınız bizim de acımız. Yapabileceğimiz tek şey, onun için bol bol dua etmek olacaktır. Rabbim günahlarını bağışlasın, kabir azabı çektirmesin. Mekanı cennet olsun inşallah. Başınız sağ olsun.  
 
Başsağlığı sözleri yazımızın sonuna geldik.


Reklamı Kapat