Astropay Nereden Alabilirim ?
Astropay Nereden Alabilirim ? |  görsel 1
En güzel ve anlamlı sözleri, Astropay Nereden Alabilirim ? yazımızda bulabilirsiniz. Bu Astropay Nereden Alabilirim ? facebook, twitter, tumblr gibi sosyal ağlarda paylaşarak fenomen olabilir binlerce beğeni, paylaşım ve retweet alabilirsiniz.

Astropay Nereden Alabilirim ? başlıklı yazımızdaki güzel sözleri aşağıda bulabilirsiniz. :)

Hiç bir yerde bulamayacağınız güzel sözler, aşk sözleri, anlamlı sözler, kapak sözler, ayrılık sözleri, günaydın sözleri, dini sözler ve daha fazlasını sitemizde bulabilirsiniz.

Günün Sözü:
Biri, kibrit. Diğeri, mum. Yakanda biter. Yananda biter.

Astropay kart internet ortamında kullanılabilecek ön ödemeli bir kart çeşididir. Bu kart 16 haneli bir koddan oluşan sanal bir karttır. Bu kartın kullanılmasının temel amacı internet ortamında banka hesap bilgileri gibi önemli bilgileri güvence altına almaktır. Bu kart sayesinde kişisel bilgilerinizi herhangi bir yere vermeden alışverişinizi yapabilir ya da oyununuzu oynayabilirsiniz. Üstelik bu işlemler esnasında kart bilgilerim birinin eline geçti mi endişesini de taşımazsınız.

 

Kişisel bilgilerinizi güvence altına alan bu kartın limitini siz belirlersiniz. 10 dolardan 500 dolara kadar çıkan limitlerden bir tanesini belirledikten sonra kartınızı satın alabilirsiniz. Ancak kartı satın alırken dikkatli olmanız gerekmektedir. Çünkü bazı kişi ya da kurumlar sizden kart miktarını alıp size kartınızı kullanmanız için gerekli pin kodlarını göndermezler ya da eski, kullanılmış kod numaralarını gönderebilirler. Bu anlamda kendinizi güvence altına almak için bazı noktalara dikkat etmelisiniz.

 

Astropay Kart Alırken Nelere Dikkat Etmelisiniz?

Piyasada Astropaykartın satışını yapan pek çok firma vardır. Ancak bu kartı satın alırken dikkat etmeniz gereken bazu hususlar vardır. Bu hususlar şu şekilde sıralanabilir:

- Bu kartı satın almak için öncelikle kartın satış bayileri ile irtibata geçmelisiniz. Bu firmalardan kartınızı online olarak gerçekleştirebileceğiniz gibi telefon ile de işlemlerinizi halledebilirsiniz.

- Kartı satın almak için yapacağınız ikinci işlem ödemedir. Belirlemiş olduğunuz limite uygun ödemeyi yaptıktan sonra size satın aldığınız karta ait kod numaraları ve kart bilgileri verilir. Bu kod tek kullanımlıktır ve siz işlem yaptıktan sonra silinir. Sonrasında internet üzerinden yapacağınız her türlü işlemi bu kod ile gerçekleştirebilirsiniz.

 

Güvenli alışveriş imkanı sunan bu kart kullanıcılar açısından oldukça fazla avantaja sahiptir. Astropaykartı satın aldıktan sonra hemen kullanmaya başlayabilirsiniz. Kartınız için belirlemiş olduğunuz limitleri tek seferde harcayabileceğiniz gibi az miktarlarda da harcayabilirsiniz. Örneğin; 250 dolarlık bir kart aldıysanız bunu beş farklı mağazada harcayabilirsiniz. Bu kart size limitinizi tek seferde kullanma zorunluluğu getirmez. Kartınızın limiti dolduktan sonra aynı kod numaralı kartı yeniden kullanamazsınız. Kartı satın aldığınız bayi ile iletişime geçip yeni bir kart almanız gerekmektedir.

www.sanalkartlar.com adresinden Astropay satın alabilirsiniz.

Reklamı Kapat
x