Aşka Dair En Güzel Sözler
Aşka Dair En Güzel Sözler |  görsel 1
En güzel ve anlamlı sözleri, Aşka Dair En Güzel Sözler yazımızda bulabilirsiniz. Bu Aşka Dair En Güzel Sözler facebook, twitter, tumblr gibi sosyal ağlarda paylaşarak fenomen olabilir binlerce beğeni, paylaşım ve retweet alabilirsiniz.

Aşka Dair En Güzel Sözler başlıklı yazımızdaki güzel sözleri aşağıda bulabilirsiniz. :)

Bu sayfamızda aşka dair güzel sözleri bulabilirsiniz. Yazılarımızın hiç biri başka yerde yok, ilk ve tek bizde bulunmaktadır! Lütfen yorumlarınızı eksik etmeyiniz. Diğer tüm güzel sözler için güzel sözler kategorimize bakabilirsiniz. Aşk sözleri içinde aşk sözleri kategorimize bakabilirsiniz. 
 
 
Zifiri karanlıkta ışığa yürüyen yolcu gibi sana gelişlerim. Karanlıkta olan ne var ne yoksa aydınlatıyorsun. Dudaklarımda en güzel beste oluyor adın, ıslık ıslık mırıldandığım. Ellerim ellerine değmedi hiç, ondandır üşüyorum. İhanettir diyerek senden gayrı bildiğim ne var ne yoksa unutuyorum.
 
 
Ve artık ne var ne yoksa sensin. Yüzünü beynime ilmek ilmek işliyorum. Hayalle gerçek arası bir uzaklıktasın. Gerçek olamayacak kadar güzel, hayal olamayacak kadar soluğumdasın. Ben kimsenin bilemeyeceği bir gece, bütün varlığımı yüreğine mühürledim ki son vuruşu beni de alsın. Sen benim işte o kadar sonumdasın.
 
aşka dair güzel sözler
Yüzünü görünce tomurcuğa duruyor bütün güllerin dalları, kuşlar düğün şarkıları çığrışıyor, yağmurlar yıkıyor kaldırımları, toprak tam da sevdiğin gibi kokuyor. Sanki güzel olan ne varsa hepsi seninle hayat buluyor.
 
 
Ben sanki yüzyıllardır seni bekliyordum. Yüzünü hayalime çizmedim hiç, sesini düşlemedim. Bir gün çıkıp gelecek ve ben onu kimsenin sevmediği gibi seveceğim diyordum. Geldin ve ben seninki kadar güzel bir yüzü hayal bile edemeyeceğimi anladım. Sesin değdi tenime ötesini sorgulamadım. Seni hiç sevilmediğin kadar seviyorum.
 
 
Kelebeklerin toz kanatlarına yazılmış yazılar gibi seni sevdiğim. Dokunurlarsa bir daha uçamayacak. Nice rüzgârlara dayanıyor, nice zulümlerden kurtuluyor da bir sözünle dağılıverecek diye korkuyorum.
 
 
Seni gördüm aşka inandım. Kimi zaman aşkın bedelinin can olduğunu duyardım, can pahasına sana adandım.
 
güzel sözler
İnsan varlık sebebini nasıl yok sayar? Bu yüzdendir sensiz bir an yaşayamam. An gelir kırarsın, belki en çok sen kırarsın da yine gönlüm el vermez sana saatlik bile darılamam.
 
 
Aşk, kimi zaman telefondaki sesin olur, kimi zaman boynuma değen soluğun. Yan yana olur olmaz gülüşlerimiz olur aşk, göz göze gelince ilerlemeyen saatlere döner.


Reklamı Kapat