Aşk Sözleri Sevgiliye
Aşk Sözleri Sevgiliye |  görsel 1
En güzel ve anlamlı sözleri, Aşk Sözleri Sevgiliye yazımızda bulabilirsiniz. Bu Aşk Sözleri Sevgiliye facebook, twitter, tumblr gibi sosyal ağlarda paylaşarak fenomen olabilir binlerce beğeni, paylaşım ve retweet alabilirsiniz.

Aşk Sözleri Sevgiliye başlıklı yazımızdaki güzel sözleri aşağıda bulabilirsiniz. :)

Hiç bir yerde bulamayacağınız güzel sözler, aşk sözleri, anlamlı sözler, kapak sözler, ayrılık sözleri, günaydın sözleri, dini sözler ve daha fazlasını sitemizde bulabilirsiniz.

Günün Sözü:
Biri, kibrit. Diğeri, mum. Yakanda biter. Yananda biter.

Aşk sözleri sevgiliye adlı yazımızda aşk sözleri bulabilirsiniz. Aşk sözleri ile sevgiliyi mutlu edebilirsiniz. Sevigiliye mutlu aşk sözleri ve sevgi sözleri bulabilirsiniz.
 
 
Adını sorsalar aşk derim her şeyden önce. Sen ki aşk kadar güzel, yakan, kavuran, ısıtan aynı zamanda ve hep el üstünde tutulan, kalpten sevilensin. Ah kadın; gözlerinin üzerimdeki etkisi Everest’ten de büyük. Ellerinin tenime değişi beni her geçen gün daha bir yaklaştırıyor kıyamete.
 
 
Güzelliğine dem vurmak ne hacet, sen güzellerden bile en güzelsin. Seni bir kenarda bırakmaya ne hacet, sen baş üstünde taşınmaya layık olansın.
 
 
Kalbime geldiğin ilk gün anlamıştım benim için vazgeçilmez olduğunu. Sıcacık gülümsemeleri bağladı beni hayata. Yavaşta sokuldu yanıma aşk. Sardı beni elleriyle, koydu kalbimi senin kalbinin yanına. Sen sevgili, yapamayacağım dediğim her şeyi bana yaptıransın. Sen ellerimden tutup beni göklere çıkaranımsın. Bulutların üstünde yeryüzünden beni çekip ayıklayanımsın. Sen gitme, kal…
 
 
Her otaya adın bulaşır, şarkılar ondan insanın içini ağlatır. Sana sahip olmayan her göz yaş seline kapılır. Sen benim gözlerimin ağlamayış sebebi, kalbimin atış sebebi oldun. Ben sana sahip olmak ne muhteşem bir ilim onu tattım, sen beni koynuna alıp herkesten sakladın. İyi ki varsın.
 
aşk sözleri
 
Şarkılar söylerim geceleri içli içli. Alkollere doyamam güzelliğin masamda olunca. Alkol değil aklımı başımdan alan, güzelliğindir.
 
 
Gözlerini kavuştur gözlerime. İkimiz de bakmayalım birbirimizden başka yere.  Tek yer, tek yön olalım sevgili. Ne başkasının gözü değsin bize, ne de biz cesaret edelim bakışlarımızı başka yöne çevirmeye.
 
 
Her gece dualar eder bu dilim. Senden ayrı düşmeyeyim, senden ayrı nefes alıp vermeyeyim diye. Senin varlığınla düşsün saçlarıma aklar, senin varlığınla çizgilerim çoğalsın. Her halimi gör sevgili, iyi günde kötü günde, hastalıkta sağlıkta ve yaşlılıkta diyelim ve birbirimizin şehri olan kalpten gitmeyelim.
 
 
Her defasında oluyor bu şey. Her seferinde kalbim hızlı atmaya başlıyor ve dizlerimin bağı çözülüyor sana gelirken. Seni görmek beni heyecana boğuyor, sana bakmak içimdeki kalbin ritmini değiştiriyor. Seni sevmek ise beni her geçen gün daha mutlu bir adam kılıyor. Sen bulaştırdın bana, aşk bulaştırdın biraz da tebessüm. Ben artık mutlu bir adam olarak anılmak istiyorum sevgili, gözlerinden dışarı çıkmamak, kalbinden aşk diye taşmak ve hep mutlu olmak…
 
 
Kalbimin anahtarını saklayıp denize attığım sandığı bir denizkızı buldu çıkardı. Aldı karşıma koydu ve “Aç şunu!” dedi. Cesaret edemedim ilk başta ama görünen o ki ben sandığı açmadan gitmeyecekti. Sandığı elime aldım, tedirgin bir halde açtım. Terler boşaldı ensemden aşağı, sonra bakışlarım düştü yere kafamı kaldıramadım. Sonra bana yaklaşan bir gölgeye takıldı gözüm, bakışlarımı yerden kaldırdım ve o denizkızının güzelliğine hayran kaldım. Anahtarı alıp kalbime soktu ve çevirdi. Ömrüm de kalbim de ona kitlendi. O gün karşıma çıkan denizkızı ömrümün canı, cananı oldun, seni çok seviyorum.
 
 
Kim dokunur ellerine geceleri ben olmasam, km sarar sever seni bir düşünsene. Sen gizli bahçenin en güzel hazinesisin. Ben bulmasam hangi yaban eller kıracaktı kalbini bir düşün. Ben senin sen de benim doğumumsun sevgili. Aynı gün aynı yerde ilk nefesle birlikte doğduk ve adını aşk koyduk. Ne adı silinecek kitaplardan, ne izi terk edecek kalpleri. Aşk herkese seninle benim için bulaşacak.
 
 
Herkes sevsin isterim birbirini lakin seni bir tek ben. Bir ben bakmalıyım gözlerine, bir ben dokunmalıyım papatya kokulu tenine. Bir ben koklamalıyım altın sarısı saçlarını ve bir tek bizim için doğmalı güneş. Birlikte ağlayıp birlikte gülmeli, birlikte yaşayıp birlikte ölmeliyiz zira beraber olmamızın başka bir izahı mümkün dahi değil.
 
 
Her sabah mutlu uyanıyorsam bunun tek sebebi var, o da sen. Her gece huzur içinde kapanıyorsa gözlerim bunun da sebebi sensin. Şimdi bu satırlar gülümsetiyorsa seni bunun da tek bir sebebi var, o da benim.
 
aşk sözleri sevgiliye
 
Sen ben ol, ben ise sen olayım. Karışalım işte bırak doya doya yaşayalım aşkı. Bir başka hayat yok, sadece bir kere geliyoruz dünyaya ve bunun bir anlamı olmalı. Sen var olmalısın benim için ve ben var olmalıyım senin için. Birlikte gülmeliyiz, birlikte ağlamalıyız, birlikte oturup sarhoş olmalıyız. Sabahlar bizim için olmalı ve geceleri birlikte izlemeliyiz yıldızları. Yağmur sonrası gökkuşakları çıkmalı ve sen gökkuşağının altında koşarken, ben düşeceksin korkusuna seni kovalamalıyım. Terlemelisin mesela ve ben terlediğin her yerden daha çok sevmeliyim seni. Yorulduğunda sana dinlenecek bir kucak açmalıyım. Hasta olduğunda sana çorba yapmalıyım, acısı biraz fazla olmalı ve naz yapmalısın. Çocuk olmalıyız birlikte bazen de iki yetişkin insan. Birlikte bestelemeliyiz şarkıları ve birlikte karar vermeliyiz ne zaman uyuyacağımıza. Şiirler yazmalısın mesela sen beni öven ve ben burnu havadalık yapıp beğenmedim demeliyim. Sonra sen kızıp üstüme atlamalısın ve o anda birleşmeli gözlerimiz ve kenetlenmeli birbirine. Tekrardan hatırlamalıyız birbirimize ne kadar aşık olduğumuzu.
 
 
Aşk için değil mi bunca çaba, bunca şarkı, bunca şiir ve bunca kırık kalp. Düşlerimde sevdim ben seni, aşk için dedim kendime. Aşk için yapılması gereken tek şey sana kapılmaktı ve ben hiç farkında olmadan kapıldım bana doğru savurduğun rüzgara. Aşk için sana karıştım sevgili ve beni dünyanın en mutlu adamı yaptın.
 
 
Güzelliğin karşımda duruyor boylu boyuna. Ben ellerinden tutmak istiyorum ama her seferinde bu ilk heyecan düşüyor peşime, yapışıyor yakama ve titriyor ellerim. Evet sevgili, ben ne zaman sana yaklaşmak istesem, ellerini tutmak istesem titriyorum heyecandan. Sana dokunmanın verdiği heyecan beni başka diyarların ötesine götürüyor ve geri gelmeme müsaade etmiyor. Sen benim uzaklarda beni bırakanım, sen benim ellerimin titrekliği, sen benim ilk ve en büyük heyecanım.
 
 
Kalbin kadar güzeldi yüzün. Her halinle tam bir masal perisiydin. Sihirli bir el vardı sanki senin üstünde. Her karene hayran kalmıştım. Hala ilk günkü gibi taze kaldın kadınım. Hala sana her baktığımda karşımda bir masal perisi buluyorum. Uyurken de aynı his, uyanıkken de, makyajlı da aynısın, makyajsız sadeyken de. Eşofmanlarla da, pijamalarla da, elbiseyle de…
 
 
Gülümsediğinde ortaya çıkan gamzelerinde gömülmek istiyorum öldüğümde. Benim toprağım sensin, mezarım ise gamzelerin. Bütün ömrümü ben o gamzelerde yaşadım ve nefes sayım sona vardığında da artık orada dinlenmek istiyorum. Seni yalnız bırakmak istemiyorum sevgilim, her an dokunabileceğin gamzelerinde olayım istiyorum.
 
 
Yüzüne dokunmak bir yana dursun bakamıyorum bile bazen. Utanıyorum güzelliğin karşısında, gözlerim kaçıyor. Yahu bu ne güzel be kadın, insanı hayrete düşüren, gözlerimi çevreleyen, aklımı başımdan götüren… Hep güzeldin ve her zaman güzel kalacaksın.
 
 
Seninle birlikte bulutlarda uçmak, gökyüzünün en üst katında buluşmak geceleri... Seninle uyumadığım zamanlar rüyalarımda yine benimle oluyorsun. Bulutların üzerinde bekliyorsun beni ve pamuklara sarıyorsun bedenimi. Ellerin dolaşıyor tenimde ve ben her nefeste biraz daha senin oluyorum.
 
 
Öpülesi yol ayrımların var senin, çenenin altındaki çukurun gibi. Öpülesi çizgilerin var senin, avuç içlerindeki yollar gibi. Sevilesi bir sıcaklığın var senin tıpkı sol göğüs kafesinin içinde atan kalbin gibi. Seni sevmemek için hiçbir neden yokken, sevmek için çok fazla nedene sahibim.
 
Diğer sitemiz olan eguzelsozler.com'daki aşk sözleri kategorisine göz atmanızı öneririz.


Güzel Sözler

Kardeşlik Sözleri
Sevgiliye Doğum Günü Mesajları
Sevgiliye İyi Geceler Mesajları
Kapak Sözler
Sevgiliye Kısa Sözler
Reklamı Kapat