Aşk Sözleri, Aşk Mesajları
Aşk Sözleri, Aşk Mesajları |  görsel 1
En güzel ve anlamlı sözleri, Aşk Sözleri, Aşk Mesajları yazımızda bulabilirsiniz. Bu Aşk Sözleri, Aşk Mesajları facebook, twitter, tumblr gibi sosyal ağlarda paylaşarak fenomen olabilir binlerce beğeni, paylaşım ve retweet alabilirsiniz.

Aşk Sözleri, Aşk Mesajları başlıklı yazımızdaki güzel sözleri aşağıda bulabilirsiniz. :)

Aşk sözleri yazımızda aşk sözleri, aşk mesajları, aşk yazılarını bulabilirsiniz. Aşk sözleri güzeldir sevgilinize gönderebilirsiniz. Aşk sözleri ile sevgilinizi mutlu edin.
 
 
İlkbahar can buluyor doğada, sen de gönlümde açıyorsun bahara yaklaştığımız her sabahta… Ah sevgili, keşke kalsa baharlar hep burada, sen yanı başımda. Bir bilsen nasıl huzur verir kokun bana.
 
 
Gözlerin gözlerime değince felaketim olurdu, ağlardım demiş şair. Ya yanlış kişinin gözlerine bakmış, ya da senin varlığından habersizmiş. Gözlerin gözlerime değdiğinde ben bilinmez diyarların en nadide baharına yüz sürerim sevgili. Sana bakınca ağlamak ne mümkün, ben sana bakınca her defasında aşk doluyorum.
 
 
Senin yerin sol yanım. Kal orada, başını bile çıkarma. Görmesin kimse seni, sevmeye cesaret edemesin. Bir ben seveyim seni, bir de içimdeki deli yüreğim.
 
 
Kim ne demişse desin arkadaş, ben aşkı kalbimden can bildim. Ben sevgiliye nefesimden verdim. Ah sevgili; değsin bakışların, duysun kulaklarım seni. Üstümden elin, fikrimden gözlerin hiç çıkmasın.
 
 
İçimdeki huzurun kaynağına indim geçenlerde. Bir baktım sadece sen varsın. Biliyor musun sevgili, sen benim bu dünyada en büyük huzur kaynağımsın.
 
aşk sözleri
Aşk Sözleri
 
 
İyi niyetinden öperim seni kadın.
 
 
Aşka yanaşmayan ben bu sefer aşka demir attım. Fırtınalardan sağ çıktım, büyük melanetler atlattım ve sana geldim, aşka geldim.
 
 
Her gece seninle uyuyor bu gözlerim, her sabah da bir tek senin için uyanıyor. Sen olmasan ben neylerim. Hayat boş gelir, dertler boy verir. Koca bir es veririm yaşamaya da sensizlik beni boşluklara koyuverir. Benim canımın için sardığım kadınım, sen var oldukça ben uyumaya da uyanmaya da razıyım.
 
 
Şarkılara sakladım seni bu gece, şarabımı yudumluyorum. Sigaram tütüyor bir yandan ve seni bu akşam daha büyük bir aşkla seviyorum. Benim canım sevgilim, varlığından gayrı hiçbir tasam yoktur.
 
 
Dualar yükseliyor avuçlarımdan, sen dökülüyor dudaklarımdan. Bir tek sana diye dua ediyorum sevgili. Sen dualarımla benim sol yanımdan çıkmayanımsın. Hiçbir kötülük bulamasın seni, hiçbir dert alıkoyamasın. Sen hep güzel yaşamalısın.
 
 
Gamzelerinde ölmek istiyorum. Can vereceğim tek yer o öpülesi yanak çukurların olmalı. Gamzelerine gömmelisin beni sevgili, ben hep gülüşünün yanında kalmalıyım.
 
 
Nasıl bıkar gökyüzü maviden, nasıl vazgeçerim gözlerinin denizinden. Boğulmaya da razıyım sevgili, gökyüzüne takılı kalmaya da. Yeter ki sen ve mavi gözlerin, denizle gökyüzünün arasındaki ince çizgide bana bakmaya devam etsin, ben hep o arada kalayım.
 
 
Sevsem diyorum seni, her gün daha fazla. Nasıl daha çok sevilir ki? Kalp yeter mi bütün sevgiyi içine sığdırmaya? Bütün içimle sevmek istiyorum ben seni. 
 
 
En güzel rüyamsın. Uyanmaktan o kadar korkar oldum ki. Ey kadın sen benim en nazlı baharımsın. Çiçeklerimi açtıran, sularımı harlatan, aklımı başımdan alan… Sen iyi ki varsın, aşk iyi ki ikimizin sol yanına konmuş.
 
aşk mesajları
 
Aşk sözleri yazımıza hız kesmeden devam ediyoruz.
 
 
Her nefesimi seninle harcamanın verdiği huzuru anlatmaya yetmez kemleler. Sen ki benim başımın tacı, sen gönlümün sultanı… İyi ellerin kavuştu ellerime, iyi ki düştüm aşk denilen cehenneme. Her yer cennet şimdi bana.
 
 
Üzerime ne zaman değse bakışların, ben bir kelebek misali havalanıyorum. Bakışlarımla birlikte uçuyor kanatlarım. Sen ne zaman bana baksan içimin odaları açılıyor, içeri alıyorum bütün güzel düşleri.
 
 
Bahçemdeki en güzel güle aşığım. Kokusuna, gülüşüne, bakışına… Kırgınlığına aşığım bazen, bazen de hiç kahkahalarına. Yanaklarına yerleşen çukurlarına aşığım ben senin. En çok da gözaltlarındaki kırışıklıklarına…
 
 
Benimle yaşlanmandan gayrı ne dileğim olabilir. Sen benim ömrüme hediyesin, sen ömrüme ömür diye eklenensin. Zamanım ne hızlı tüketiyor senin yanında. Sen benim en güzel hediyemsin.
 
 
Dokun bana, çekme ellerini. Dokun ki yaşadığımı bileyim, tazeleneyim. Tomurcuklarım açsın her dokunuşunda. Gülmeyi her gün daha çok seveyim. Gülüşlerinin sesine ekleneyim, kahkahalarına yüz süreyim. Dokun bana sevgili, sen bana dokun ki ben her geçen gün daha çok seveyim.
 
 
Öpücüklere boğ avuç içlerimi zira acıdan başka hiçbir şey yetişmedi avuçlarımda. En çok avuçlarımdan kırıldım sevgili. Sen şimdi baharla gelen ilk yağmur oldun, açtım ellerimi havaya. Damla damla düştün avuçlarıma, yine düş de en kırıldığım yerden sev beni.
 
aşk sözleri
 
Ne zaman aklım senden ayrı düşse kalbim sarsıyor bedenimi. Sanki her gün sadece seni düşünmeliymişim gibi hissediyorum sevgili. Ne zaman kalbim hızlı atsa, anlıyorum ki seni özledim.
 
 
Nasıl bir aşk bu? Beni en kötü rüyalardan uyandıran, en güzel düşlere salan… Sen kadın, nasıl güzel düştün hayatıma. İliklerime kadar aşk doluyum bu bahar. O zaman içelim, bu kadehler birlikte olacak yenibaharlarımıza.
 
 
Şarabı kadehe her koyduğumda ruhumdaki dansın alevini hissediyorum. Aşk olağanca gücüyle can buluyor bedenimde. Sen şarapları kendine yuva edinen sevgili, her yudumumda daha çok seviyorum seni.
 
 
Nasıl bir sarhoşluk bu bendeki… Meyler hoş, müzikler boş geliyor. Ritimsiz seviyorum seni, hiçbir notaya sığdıramıyorum sevgini. Hiçbir söz mana bulmuyor dizelerde. Ben hep en içimden seviyorum seni.
 
 
Güllerin dikenleri olduğunu biliyordum ama hiç batmadın, hiç yakmadın içimi. Sen gül değil misin sevgili, nasıl bu kadar narinsin nasıl düşünceli…
 
Benzer yazı: Sevgiliye Güzel Sözler


Reklamı Kapat