Aşk Sözleri & Aşk Mesajları & Aşk Yazıları
Aşk Sözleri & Aşk Mesajları & Aşk Yazıları |  görsel 1
En güzel ve anlamlı sözleri, Aşk Sözleri & Aşk Mesajları & Aşk Yazıları yazımızda bulabilirsiniz. Bu Aşk Sözleri & Aşk Mesajları & Aşk Yazıları facebook, twitter, tumblr gibi sosyal ağlarda paylaşarak fenomen olabilir binlerce beğeni, paylaşım ve retweet alabilirsiniz.

Aşk Sözleri & Aşk Mesajları & Aşk Yazıları başlıklı yazımızdaki güzel sözleri aşağıda bulabilirsiniz. :)

Aşk sözleri, yeni aşk sözleri, anlamlı aşk sözleri, en güzel aşk sözleri gibi mesajları bu yazımızda bulabilirsiniz. Bu mesajları sosyal ağlarda paylaşabilirsiniz.

 

Benim canımın özü, içimin bülbülü, açan gülüm, gülen yüzüm… Sen ki beni bu aşka izdivaç ettin, ben kulun gayrı ne dilerim Rabbimden. En güzel yanım, en yeni baharım, en sakin anım oldun. Hoş geldin gönlümün sultanı, hoş geldin ömrümün sultanı… Ne sevmeye doyacağım, ne sevmekten geri kalacağım.

 

İyi ki dedim hep sevgili, senin varlığın iyi ki gelip aciz bedenimi sardı. Kafesinde kapalı kalan kuşun özgürlüğe olan inancı gibi sardın beni. Çarpan kalbimin ritmini arttırdın, solgun yüzümün benzini aydınlattın. Bir dokunuşunla beni aşkla donattın. Tek dileğim, Rabbim beni sensiz bırakmasın.

aşk sözleri

Aşk Sözleri

Bugün günlerden en güzel gün belki de… Aşkın günüdür bugün, sevmenin, sahip olmanın günü. Ne vakit düşsem dara, ne vakit çınlasa kulaklarım sen diye, o vakit bilirim beni düşündüğünü. Bu özlemin bitmesine az kaldı sevgilim. Ben aşkın en masum haliyle bekliyorum seni bugün. Ayak bas, aydınlansın bu gönlüm.

 

Fırtınalar koparken yüreğimin en kuytu köşelerinde, senin varlığın ebedi aşka davet etti beni. Seni ilk gördüğüm günü hiç unutmuyorum. Islak kaldırımların beni esir aldığı, yalnızlıktan dört yanımın karanlığa daldığı bir zamanda geldin sen bana. Birden aydınlandı her yer. Her dakika anlam bulmaya, her saat daha çabuk koşmaya başladı. Hayata yetişemeyeceğimi sandım ilk başlarda, ama ne vakit değdi elin elime, ne vakit sevdi gönlüm gönlümü o vakit ben hayatın ta kendisi oldum. Seni seviyorum.

 

Benim yalnızlığım ebedi sanıyordum, sonra sen çıkageldin. Ben bir hancı edasıyla karşıladım seni, sen yorgun bir yolcu gibi biçare, yorgun. En güzel yataklarda ağırladım seni, gönlümün yastıklarına sardım. Sen ise gün be gün daha güzel filiz açtın. Gönlümün tek sahibi, hanıma ayak sürdüğünden beri ne gönlümün bereketi, ne hanımın bereketi tükendi. Sen bana değer kattın, ben seni canım bildim.

aşk sözleri

Kendinden ne kadar uzağa fırlatabilir ki bir insan seni. Dışarıdaki aşıklara soruyorum aşk ne diye, hiç biri cevap veremiyor. Değil cevap, zihnimden geçen hecelerin tek harfine bile denk getiremiyorlar hislerini. Belli ki onlar başka aşk yaşıyor, yaşadıklarını aşk sanıyorlar. Uzak kalmışlar, ben senden uzak kalamam, seni kendimden uzağa fırlatamam. Damarımdan geçen kan kadar yakın olmalısın bana. Ben senin aşkının baharında çiçek açmalıyım, gonca güller tutmalıyım.

 

Senin narin bedeninde can bulsun düşlerim. Sen hep bugünkü gibi yanımda kal. Sen hep ilk günkü gibi beni sar. Sen hep var ol sevgili, sen hep nefes al. Varsın benim ömrüm senin kadar uzun olmasın, varsın gözlerim kör, dilim lal, kulaklarım ama olsun. Sen yaşa, içinde beni yaşat. Ölüm dediğin yaşamaya başlamak değil midir? Beni sen yeniden yaşat.


Reklamı Kapat