Ramazan Kutlama Mesajları

Ramazan Kutlama Mesajları |  görsel 1
Ramazan kutlama mesajları yazımızda ramazan ayı için hazırlanmış hazır mesajları bulabilirsiniz. Ramazan mesajları ile sevdiklerinizin ramazan ayını kutlayabilirsiniz. Bu yazımızda ramazan smslerini bulabilirsiniz.
 

Ramazan Kutlama Mesajları

Hoş geldin Ramazan-ı şerif. Hoş geldin en güzel ay. Şefaat dolu bu ayda bütün sevdiklerinizle birlikte yolunuz aydınlık olsun, gönlünüz iman dolsun, yüzünüz de yüreğiniz de Allah’a dönük olsun. Ramazan ayınız kutlu olsun.
 
 
En mübarek ayların sultanı, mübarek Ramazan-ı şerif, on bir ayın sultanı… Mübarek ramazan ayınız kutlu olsun. Böylesi mübarek ayda yüce Rabbim tutulacak oruçları, yapılacak duaları kabul etsin inşallah.
 
 
Avuçların dua dolacağı, gönüllerin huzur bulacağı, Allah katında en yüksek kata ulaşacağımız bu mübarek ayda şeytanın vesveselerinden ve kötülükten uzak kalmak dileğiyle. Ramazan-ı şerif ayınız kutlu olsun.
 
 
Dualarınız semanın en yüksek katına kadar yükselip yüce Rabbimin kulağına değmesi dileğimle. Bütün günahlarımızı bir kenara bırakıp bol sevap ve bereketle gelen mübarek Ramazan ayınız kutlu olsun.
 
 
Gönüllerden çıkan dualar avuçlarınızın içinden bir bir yükselerek Rabbimin kabulüne girsin. Kalplerinizin hafiflemesi, sağ omzunuzdaki meleğin gülümsemesi dileğimle. Mübarek Ramazan ayınız kutlu olsun.
 
 
Allah’ın bütün rahmeti üzerinize yağsın, kalbinizden ve dilinizden çıkan bütün dualar kabul olsun. Amel defteriniz sevaplarla dolsun, mübarek Ramazan ayınız kutlu olsun.
 
ramazan mesajları
 
Ramazan kutlama mesajları yazımıza hız kesmeden devam ediyoruz.
 
 
Allah’ın varlığına ve birliğine şahit olan bütün Müslüman âleminin mübarek Ramazan ayını kutlar, sevap ve sükût dolu bir ay olmasını dilerim. Ramazan-ı şerifiniz kutlu olsun.
 
 
Kalplere sığmayan ve sürekli üzerinizde olan bir rahmet diliyorum yüce Rabbimden. Duaların şaha kalktığı, günahların bedeni terk ettiği, bütün İslam âleminin Allah yoluna yöneldiği bu mübarek ayda gönlünüzden kopan bütün duaların sizi bulması dileğimle. Mübarek Ramazan ayınız kutlu olsun.
 
 
Gönlünüzdeki dualar kanatlanıp uçsun, kalbiniz iman dolsun. Tek derdiniz iman aşkı olsun. Dertliler deva, hastalar şifa bulsun. Mübarek Ramazan ayınız kutlu olsun.
 
 
On bir ayın sultanı kapıda. Aylarca beklenen hasret bitiyor. En bereketli, en huzur dolu, en iman kokulu ayda göğe yükselen bütün duaların kabul olmasını canı gönülden isterim. Ramazan ayınız kutlu olsun.
 
 
Yerlerin ve göklerin sahibi olan yüce Rabbim, biz iman edenler için şefaat ve bereket ayları tayin eder bize. Bu aylarda kalbinizi Allah’a açmak, ellerinizi duaya açmak, dilinizi kötü söz ve küffardan uzak eylemek Allah rızası almak için uğraşmak gerekir. Öyle ki Rabbim bizi bizden iyi bilir, bizden iyi anlar, bizden daha çok düşünür bizi. Hele ki böylesi mübarek bir ayda kullarından sadece iyi niyet, oruç, dua ve iyi hal ister. Mübarek Ramazan-ı şerif ayını en iyi şekilde geçirmeniz dileğiyle, Ramazan ayınız mübarek olsun.
 
 
Kalpten kopanların, dilden çıkanların Allah katında en çok kabul gören dualardan olmasını diler, Ramazan ayınızın en iyi şekilde geçmesini yüce Rabbimden temenni ederim. Allah kötülerden, şeytan ve yandaşlarından sizi korusun, Ramazan ayınız kutlu olsun.
 
 
On bir aydır beklenen Ramazan ayı kapımızı çaldı. Allah böylesi mübarek ayda ailenizi, evinizi, malınızı, mülkünüzü kötü niyetli insanlardan korusun. Evinize sağlık, huzur ve mutluluk ihsan eylesin. Bu ayı en güzel ibadetlerle geçirmeniz dileğimle, Ramazan ayınız mübarek olsun.
 
ramazan kutlama mesajları
 
Gönül ister ki her ay Ramazan-ı şerif olsun. Allah aşkı için atan yürekler her ayı ramazan gibi görsün. Mübarek Ramazan ayınız kutlu, avuçlarınız dua ve bereket dolu olsun.
 
 
Peygamber kokusu evinizden hiç eksik olmasın bu ay. Bütün dualarınız kabul, bütün dilekleriniz yerini bulsun. Yüce Rabbim size ve ailenize iyi ameller nasip etsin. Ramazan ayınız mübarek olsun.
 
 
Ey Rabbim; mübarek Ramazan ayında bizleri bağışla. Kalbimizi iman yolundan ayırma, ailemizi ve sevdiklerimizi kötü söz ve hilelerden uzak tut. Bütün İslam alemine, sana dua açan her bir ibadet edenine uzun sağlıklı ömürler nasip eyle. Dualarımızı kabul et, huzur-u mahşerde sana karşı boynumuzu büktürme. (Amin) Mübarek Ramazan-ı Şerifiniz kutlu olsun.
 
 
Yüreklerden çıkan en güzel duaların kabul görmesini, ailede huzur ve bereket olmasını, kötü amellerin size uğramamasını ve en mükellef şekilde orucunuzu tamamlamanızı Rabbimden diliyorum. Mübarek Ramazan ayınız kutlu olsun.
 
 
Her kalbin iman dolmasını, bütün ellerin Allah’a açılmasını, bütün oruçların kolayca yüz kızartmadan tutulmasını diler, ramazan ayınızı kutlarım. Rabbim sizi yolundan ayırmasın.
 
 
Nefsimizi en güzel şekilde törpüleyeceğimiz bu mübarek ayın yüzü suyu hürmetine Rabbim günahlarımızı bağışlasın, ettiğimiz duaları, kıldığımız namazları, tuttuğumuz oruçları kabul eylesin. Mübarek Ramazan ayınız kabul olsun.
 
 
İslam’ın gonca gülü Ramazan-ı Şerifin kokusu her eve uğrasın. Rabbim ettiğiniz duaları geri çevirmesin. O’na açılan ellerinize rahmetiyle değsin, kulaklarınıza imanı üflesin. Mübarek Ramazan ayınız kutlu olsun.
 
 
Ayların en hayırlısı Ramazan ayı bütün İslam alemine kutlu olsun. Rabbim biz aciz kullarını yolundan ayırmasın, içimize fitne fesatın girmesine izin vermesin. Kılınan namazlar, tutulan oruçlar, gönülden ve dilden çıkan dualarımızı kabul eylesin. Ailemizi vatanımızı, milletimizi korusun kollasın. Nefsimize sahip çıkmayı biz kullarına nasip etsin.
 
 
Ey ayların en hayırlısı, ey mübareklerin en mübareği hoş geldin. Gönüllerimize, avuçlarımıza, dualarımıza hoş geldin. Ramazan ayını en iyi şekilde sona erdirmeniz, bol bol iman etmenizi dilerim. Ramazan ayınız kutlu olsun.
 
 
Sana açılan elleri geri çevirmeyen Rabbim, mübarek Ramazan ayında biz kullarını kötü hal ve hareketlerden uzak tut. Sana iman etmeyen ve inanmayanları ıslah et. Senin yolunda ve senden ayrılmayan kullarını ihya et. Dualarımızı ve orucumuzu kabul et. (Amin) Ramazan ayınız mübarek olsun.
 
Daha fazlası için eguzelsozler.com sitemizdeki ramazan mesajları yazımıza göz atabilirsiniz

Günaydın Mesajları

Günaydın Mesajları |  görsel 1
Günaydın mesajları günaydın sözleri yazımızıda sevgiliye gönderebileceğiniz en güzel günaydın mesajları ve sözlerini bulabilir bu sözlerle sevdiklerinizi mutlu edebilirsiniz.

Günaydın Mesajları

Yeni günle bana gelenim, güneşle birlikte sızımı dindirenim, benim güzeller güzeli biricik sevgilim. Günün seninle başlaması ne demek bilemezsin. Gülen yüzün, aşkla dolu bakışların, sıcacık ellerin için çok daha sıkı tutunacağım hayata yine bugün. Günaydın can içim.
 
 
Karanlığı kovaladık, saatler sürse de çekti gitti en sonunda. Şimdi sıra aydınlığa kavuşmada, şimdi günü doğurtmada, aşka doymada… Günaydın kadınım, seninle başlanan her gün özel ve güzel. Bütün günlerimin başköşesinde sen otur ve oturduğun yerden hiç kalkma.
 
 
Gün ışığının doğayı ısıttığı gibi ısıtıyor içimi uykudaki masumluğun ve ben geceleri hiç uyumadan sabah olana dek yalnız seni izliyorum. Derin nefes alışlarını, bazen korkup sıçrayışlarını, sayıklamalarını, dağınık saçlarını, üzerime bacak atışlarını ve biliyor musun her seferinde daha çok ısınıyor kalbim. Masumluğun, güzelliğin güne başlama sebebim oluyor. Günaydın kadınım, bana aydın ben de sana ayacağım.
 
 
Bir kadına günaydın demek kolay değildir öyle. Herkese günaydın dediğin gibi günaydın diyemezsin kalbinde yaşayan kadına. O kadına günaydın demek; iyi ki hayatımdasın, iyi ki varlığınla besliyorsun kalbimi, iyi ki her sabah sana uyanıyorum ve her gece yeniden sana uyanmak için uyuyorum demektir. Öyle her kadına da denilmez günaydın diye. Günün aydığına değecek kadına denir günaydın bir tek.
 
 
Saat sabaha beş var. Gün yavaş yavaş gösteriyor kendini ve yüzüne düşen ilk ışıklar kalbimin üzerinde serin yeller estiriyor. Doğa ısındıkça ben de senin masumluğunla birlikte ısınıyorum. Uykulu gözlerim seninle başlıyor her sabah güne ve yoruldukça senin yanında kapanmayı bekliyor. Günaydın günümü aydıran kadınım.
 
günaydın mesajları
 
Bir kadın uyurken sabahı etmek ne demek bilen var mı ki? O güzelliği, o masumluğu, o her karesinin etrafa saçtığı muhteşemliği benim kadar derin yaşayabilen biri oldu mu? Ah sevgili; seninle başlıyor günlerim, seninle son bulsun. Seninle uyanayım güne, seninle ay doğsun. Günaydın kadınım diyeyim sen uyan ben aşka gömüleyim.
 
 
Dağınık saçların var bu sabah yatağımda. Sıcaklığın yastığıma yorganıma bulaşmış. Kokun da sinmiş göğsümün üstüne. Daha ne istenir ki hayattan. Ben her sabah seninle olmaktan memnun, ben her güne seninle başlamaktan mesut. Ben aşka, aşk sana, gün bana, ben yanımda dağılan saçlarına müptela.
 
 
Dün gece yatağıma girdiğinden bu yana hiç düşmedi göz kapaklarım gözlerimin üstüne, kırpmadım bile. Seni izledim günün ilk ışıklarına kadar. Öyle masum, öyle derin, öyle sonsuzsun ki görmeliydin kendini uyurken. Hemen resmettim bu güzelliği koydum yatağımın sağ başköşesine. Her sabah uyandığımda ilk seni görüyorum sağ yanımda. Günaydın! diyorum, günaydın günün güneşi.
 
 
Bir tek sen ol başka ne istenir ki hayatta. Her gece gözlerimi kapattığımda ve sabahlara her kavuştuğumda aklımdan, zihnimden, kalbimde süzülen bir aşk ateşi yanıyor sol yanımda. Günaydın kadınım, günüm aydı. Seninle başladı günlerin ışığı, seninle deliniyor gecenin zifiri karanlığı. Geceme de gündüzüme de iyi ki aydın kadınım.
 
 
Hayatımda yaşadığım en güzel sabaha… Bugün her sabahkinden daha erken açtım gözlerimi. Yatağım ilk defa boş değildi, yanımda saçları yastığıma dökülmüş bir melek uzanıyordu. Elleri pamuk olan, gönlü yufka, yüzü masumca… Kokusu burnuma öyle bir girdi ki bu sabah, ilk defa fısıldadım bir kadının kulağına… “Günaydın melek kadın.”
 
 
Güneşi gökyüzünden alıp odama taşıyan bir kadın var ve benimle birlikte uyuyor şu an. Isısını yayalı çok oldu fakat deniz mavisi gözlerini açınca başlayacak odama ışıkların süzülmesi. Bugün ilk defa mutlu uyandım ve ben ilk defa bir kadını uyurken izledim. Öyle masum, öyle sevecen ki… Günaydın kadınım, gün bugün sana ve bana aysın.
 
günaydın sözleri
 
Bazen değişmeyen alışkanlıklar olur. Kısır döngü gibidir bu alışkanlıklar her başlayan günle birlikte saati saatine aynı şekilde devam eden ve hiç değişmeyen. Bıkmadan, sıkılmadan, yorulmadan devam ettirilen güzel alışkanlıklar vardır. Belki de bunların en güzeli her sabah ilk seni düşünüp sana günaydın diyebilmek. Günaydın sevgilim, günaydın hiç bıkmadığım alışkanlığım.
 
 
Her gece yatağa girince dua ederim. Dualarımın en başında sen olursun, senden önce uyanmayı dilerim. Senden önce uyanayım ki ilk ben sana günaydın diyebileyim. Seni uyurken izleyebileyim, o masum haline doya doya şahit olayım. Senden önce uyanayım ki her sabah kapalı göz kapaklarından seni öpebileyim, seni uyurken de sevebileyim.
 
 
Her karanlığın ardından gün doğar derler. Her karanlık mutlaka aydınlığa kavuşur, dağılır siyahlar. Sen hayatıma girdiğinde anladım ki ben karanlığım, sen ise aydınlık. Benim sonum senmişsin, benim sonum aydınlık. Ben gecelerin kuytusu, sen mavi gökyüzüne ışık saçan aydınlık… Benim aydınlığım senmişsin sevgili, sen benim günaydınlarımmışsın. Günaydın sevgilim.
 
 
En karanlık gecelerin inden kopup gelmiştim ben. Aydınlık günlerde bile en karanlık köşelere saklanırdım. Kaçardım günlerden, mavilerden, otobüs seslerinden, insan kalabalığından. Güneşi içinde taşıyıp, günü odama taşıyacağını bilseydim saklandığım yerden daha erken çıkardım güzel kadın, günaydın.
 
Günaydın mesajları yazımızın sonuna geldik diğer sitemizdeki günaydın mesajları kategorimizi inceleyebilirsiniz.

Aşk Sözleri Sevgiliye

Aşk Sözleri Sevgiliye |  görsel 1
Aşk sözleri sevgiliye adlı yazımızda aşk sözleri bulabilirsiniz. Aşk sözleri ile sevgiliyi mutlu edebilirsiniz. Sevigiliye mutlu aşk sözleri ve sevgi sözleri bulabilirsiniz.
 
 
Adını sorsalar aşk derim her şeyden önce. Sen ki aşk kadar güzel, yakan, kavuran, ısıtan aynı zamanda ve hep el üstünde tutulan, kalpten sevilensin. Ah kadın; gözlerinin üzerimdeki etkisi Everest’ten de büyük. Ellerinin tenime değişi beni her geçen gün daha bir yaklaştırıyor kıyamete.
 
 
Güzelliğine dem vurmak ne hacet, sen güzellerden bile en güzelsin. Seni bir kenarda bırakmaya ne hacet, sen baş üstünde taşınmaya layık olansın.
 
 
Kalbime geldiğin ilk gün anlamıştım benim için vazgeçilmez olduğunu. Sıcacık gülümsemeleri bağladı beni hayata. Yavaşta sokuldu yanıma aşk. Sardı beni elleriyle, koydu kalbimi senin kalbinin yanına. Sen sevgili, yapamayacağım dediğim her şeyi bana yaptıransın. Sen ellerimden tutup beni göklere çıkaranımsın. Bulutların üstünde yeryüzünden beni çekip ayıklayanımsın. Sen gitme, kal…
 
 
Her otaya adın bulaşır, şarkılar ondan insanın içini ağlatır. Sana sahip olmayan her göz yaş seline kapılır. Sen benim gözlerimin ağlamayış sebebi, kalbimin atış sebebi oldun. Ben sana sahip olmak ne muhteşem bir ilim onu tattım, sen beni koynuna alıp herkesten sakladın. İyi ki varsın.
 
aşk sözleri
 
Şarkılar söylerim geceleri içli içli. Alkollere doyamam güzelliğin masamda olunca. Alkol değil aklımı başımdan alan, güzelliğindir.
 
 
Gözlerini kavuştur gözlerime. İkimiz de bakmayalım birbirimizden başka yere.  Tek yer, tek yön olalım sevgili. Ne başkasının gözü değsin bize, ne de biz cesaret edelim bakışlarımızı başka yöne çevirmeye.
 
 
Her gece dualar eder bu dilim. Senden ayrı düşmeyeyim, senden ayrı nefes alıp vermeyeyim diye. Senin varlığınla düşsün saçlarıma aklar, senin varlığınla çizgilerim çoğalsın. Her halimi gör sevgili, iyi günde kötü günde, hastalıkta sağlıkta ve yaşlılıkta diyelim ve birbirimizin şehri olan kalpten gitmeyelim.
 
 
Her defasında oluyor bu şey. Her seferinde kalbim hızlı atmaya başlıyor ve dizlerimin bağı çözülüyor sana gelirken. Seni görmek beni heyecana boğuyor, sana bakmak içimdeki kalbin ritmini değiştiriyor. Seni sevmek ise beni her geçen gün daha mutlu bir adam kılıyor. Sen bulaştırdın bana, aşk bulaştırdın biraz da tebessüm. Ben artık mutlu bir adam olarak anılmak istiyorum sevgili, gözlerinden dışarı çıkmamak, kalbinden aşk diye taşmak ve hep mutlu olmak…
 
 
Kalbimin anahtarını saklayıp denize attığım sandığı bir denizkızı buldu çıkardı. Aldı karşıma koydu ve “Aç şunu!” dedi. Cesaret edemedim ilk başta ama görünen o ki ben sandığı açmadan gitmeyecekti. Sandığı elime aldım, tedirgin bir halde açtım. Terler boşaldı ensemden aşağı, sonra bakışlarım düştü yere kafamı kaldıramadım. Sonra bana yaklaşan bir gölgeye takıldı gözüm, bakışlarımı yerden kaldırdım ve o denizkızının güzelliğine hayran kaldım. Anahtarı alıp kalbime soktu ve çevirdi. Ömrüm de kalbim de ona kitlendi. O gün karşıma çıkan denizkızı ömrümün canı, cananı oldun, seni çok seviyorum.
 
 
Kim dokunur ellerine geceleri ben olmasam, km sarar sever seni bir düşünsene. Sen gizli bahçenin en güzel hazinesisin. Ben bulmasam hangi yaban eller kıracaktı kalbini bir düşün. Ben senin sen de benim doğumumsun sevgili. Aynı gün aynı yerde ilk nefesle birlikte doğduk ve adını aşk koyduk. Ne adı silinecek kitaplardan, ne izi terk edecek kalpleri. Aşk herkese seninle benim için bulaşacak.
 
 
Herkes sevsin isterim birbirini lakin seni bir tek ben. Bir ben bakmalıyım gözlerine, bir ben dokunmalıyım papatya kokulu tenine. Bir ben koklamalıyım altın sarısı saçlarını ve bir tek bizim için doğmalı güneş. Birlikte ağlayıp birlikte gülmeli, birlikte yaşayıp birlikte ölmeliyiz zira beraber olmamızın başka bir izahı mümkün dahi değil.
 
 
Her sabah mutlu uyanıyorsam bunun tek sebebi var, o da sen. Her gece huzur içinde kapanıyorsa gözlerim bunun da sebebi sensin. Şimdi bu satırlar gülümsetiyorsa seni bunun da tek bir sebebi var, o da benim.
 
aşk sözleri sevgiliye
 
Sen ben ol, ben ise sen olayım. Karışalım işte bırak doya doya yaşayalım aşkı. Bir başka hayat yok, sadece bir kere geliyoruz dünyaya ve bunun bir anlamı olmalı. Sen var olmalısın benim için ve ben var olmalıyım senin için. Birlikte gülmeliyiz, birlikte ağlamalıyız, birlikte oturup sarhoş olmalıyız. Sabahlar bizim için olmalı ve geceleri birlikte izlemeliyiz yıldızları. Yağmur sonrası gökkuşakları çıkmalı ve sen gökkuşağının altında koşarken, ben düşeceksin korkusuna seni kovalamalıyım. Terlemelisin mesela ve ben terlediğin her yerden daha çok sevmeliyim seni. Yorulduğunda sana dinlenecek bir kucak açmalıyım. Hasta olduğunda sana çorba yapmalıyım, acısı biraz fazla olmalı ve naz yapmalısın. Çocuk olmalıyız birlikte bazen de iki yetişkin insan. Birlikte bestelemeliyiz şarkıları ve birlikte karar vermeliyiz ne zaman uyuyacağımıza. Şiirler yazmalısın mesela sen beni öven ve ben burnu havadalık yapıp beğenmedim demeliyim. Sonra sen kızıp üstüme atlamalısın ve o anda birleşmeli gözlerimiz ve kenetlenmeli birbirine. Tekrardan hatırlamalıyız birbirimize ne kadar aşık olduğumuzu.
 
 
Aşk için değil mi bunca çaba, bunca şarkı, bunca şiir ve bunca kırık kalp. Düşlerimde sevdim ben seni, aşk için dedim kendime. Aşk için yapılması gereken tek şey sana kapılmaktı ve ben hiç farkında olmadan kapıldım bana doğru savurduğun rüzgara. Aşk için sana karıştım sevgili ve beni dünyanın en mutlu adamı yaptın.
 
 
Güzelliğin karşımda duruyor boylu boyuna. Ben ellerinden tutmak istiyorum ama her seferinde bu ilk heyecan düşüyor peşime, yapışıyor yakama ve titriyor ellerim. Evet sevgili, ben ne zaman sana yaklaşmak istesem, ellerini tutmak istesem titriyorum heyecandan. Sana dokunmanın verdiği heyecan beni başka diyarların ötesine götürüyor ve geri gelmeme müsaade etmiyor. Sen benim uzaklarda beni bırakanım, sen benim ellerimin titrekliği, sen benim ilk ve en büyük heyecanım.
 
 
Kalbin kadar güzeldi yüzün. Her halinle tam bir masal perisiydin. Sihirli bir el vardı sanki senin üstünde. Her karene hayran kalmıştım. Hala ilk günkü gibi taze kaldın kadınım. Hala sana her baktığımda karşımda bir masal perisi buluyorum. Uyurken de aynı his, uyanıkken de, makyajlı da aynısın, makyajsız sadeyken de. Eşofmanlarla da, pijamalarla da, elbiseyle de…
 
 
Gülümsediğinde ortaya çıkan gamzelerinde gömülmek istiyorum öldüğümde. Benim toprağım sensin, mezarım ise gamzelerin. Bütün ömrümü ben o gamzelerde yaşadım ve nefes sayım sona vardığında da artık orada dinlenmek istiyorum. Seni yalnız bırakmak istemiyorum sevgilim, her an dokunabileceğin gamzelerinde olayım istiyorum.
 
 
Yüzüne dokunmak bir yana dursun bakamıyorum bile bazen. Utanıyorum güzelliğin karşısında, gözlerim kaçıyor. Yahu bu ne güzel be kadın, insanı hayrete düşüren, gözlerimi çevreleyen, aklımı başımdan götüren… Hep güzeldin ve her zaman güzel kalacaksın.
 
 
Seninle birlikte bulutlarda uçmak, gökyüzünün en üst katında buluşmak geceleri... Seninle uyumadığım zamanlar rüyalarımda yine benimle oluyorsun. Bulutların üzerinde bekliyorsun beni ve pamuklara sarıyorsun bedenimi. Ellerin dolaşıyor tenimde ve ben her nefeste biraz daha senin oluyorum.
 
 
Öpülesi yol ayrımların var senin, çenenin altındaki çukurun gibi. Öpülesi çizgilerin var senin, avuç içlerindeki yollar gibi. Sevilesi bir sıcaklığın var senin tıpkı sol göğüs kafesinin içinde atan kalbin gibi. Seni sevmemek için hiçbir neden yokken, sevmek için çok fazla nedene sahibim.
 
Diğer sitemiz olan eguzelsozler.com'daki aşk sözleri kategorisine göz atmanızı öneririz.

Sevgiliye Doğum Günü Mesajları

Sevgiliye Doğum Günü Mesajları |  görsel 1
Sevgiliye doğum günü mesajları yazımızda sevgilyie doğum günü mesajı ve sözleri bulabilirsiniz. Bu mesajları sevgiliye göndererek onları mutlu edebilirsiniz.
 

Sevgiliye Doğum Günü Mesajları

Canımın canı hayat bulmuş bugün o narin bedende. Bugün ana rahminden atmış kendini ve bana gelmek için senelerce uğraşmış. Çok badireler atlatmış, çok gözyaşı dökmüş, çok ağlamış ve mutlu olmak için beni aramış. Benim iyi niyetli, güzel yürekli, narin elli sevgilim. İyi ki doğdun, iyi ki benim oldun. Beni sana layık gördüğün için milyonlarca kez teşekkür ediyorum. Doğum günün kutlu olsun, seni çok seviyorum.
 
 
Bugün bir prens gözlerini açtı dünyaya. Küçük bir prensesi bulmak için geldi dünyaya. Kendine ait olanı almalı ve kurtarmalıydı prensesini. Sen bugün beni bulmak için geldin dünyaya. Benim prensim oldun ve beni her zaman aşka boğdun. Benim canım sevgilim, doğum günün kutlu olsun. Seni çok seviyorum.
 
sevgiliye doğum günü mesajları
 
Zaman ne kadar da hızlı akıp gidiyor değil mi? Bugün bir sene daha büyüdün, bir sene daha yaşlandık birlikte. İlk doğduğunda ağlayışını duyamadım belki ama ömrünün geri kalanında hep seninle olacağıma söz veriyorum sevgilim. Doğum günün kutlu olsun. Seni seviyorum.
 
 
Bugünün anlamı benim için o kadar özel ki… Hayatım boyunca koşup çabaladım mutlu bir aşk için. Çok ağladım, çok kırıldım, çok düştüm kana bulandı dizlerim. Kalktım ve hep kalkacağıma dair kendime söz vermiştim. Düştüğüm yerden kimse kaldırmadı beni hiçbir vakit bir tek el uzatanım oldu o da sensin. Ben ilk defa düştüğüm yerden bir el yardımı ile kalkmayı başardım ve daha o ilk anda kapıldım sana ve sen uzattığın eli bir daha hiç üstümden eksik etmedin. Benim canım oldun, parçam oldun, en değerlim oldun ve en önemlisi o çok mutlu olmak istediğim aşk masalına başrol oyuncusu oldun. Beni o kadar çok mutlu ettin ki sevgilim. Şimdi diyeceksin ki bu konu nereye gidiyor. Hiç uzatmadan direk ben sana anlatayım. Bugün benim değerlimin dünyaya geldiği gün. Eğer bugün hiç olmasaydı benim değerlim beni bulamayacaktı hiçbir zaman. Sen ilk nefesini seneler önce bugün aldın ve artık benim yanımda nefesini tüketiyorsun. Benim hayatıma en iyi gelenim, kalbimin en güzel yerine gelenim doğum günün kutlu olsun. Seni çok seviyorum.
 
 
İyi ki varsın diye mi başlamalıyım acaba, ya da iyi ki doğdun mu demeliyim? Pek beceremesem de kutlamaları hislerimle yola çıktım ve bu mısraların sonunu göreceğiz. Benim canıma sardığım, üstüne titrediğim, gözümden sakındığım yarim… Aldığın ilk nefes o kadar değerli o kadar önemli ki benim için. O nefesle birlikte hayata karıştın; önce hayatın, seneler sonrada benim parçam oldun. En değerli parçam oldun, en güzel yanım oldun, en merhametli anım oldun. Seni çok seviyorum sevgilim iyi ki doğdun ve benim oldun.
 
 
Seni sevmeyi en çok bugün seviyorum. Doğduğun güne şahitlik etmek demek oluyor bugün benim için. Sanki zaman o ilk gözünü açtığın, ilk nefesle ciğerlerinin yandığı ve ağladığın güne geri sarıyor gibi kendini. O ilk ana geri dönüyorum ve sonra yavaşça play tuşuna basıyorum. İlk konuşmanı, ilk emekleyişini, ilk adımlarını ve sonra yavaş yavaş büyüyüşünü izliyorum sanki. Sonra bir tebessüm yerleşiyor yanaklarıma ve son halin karşımda duruyor oluyor. Benim koca adamım, canım sevgilim doğdum günün kutlu olsun. İyi ki doğdun, iyi ki hayatımdasın, iyi ki ellerim dokunabiliyor ellere ve iyi ki başıma gelen en güzel şeysin. Seni seviyorum.
 
Diğer sitemizdeki doğum günü mesajları kategorimizi ziyaret ederek daha fazla söze ulaşabilirsiniz.
 
sevgiliye doğum günü sözleri
 
Ben dünyanın en şanslı insanıyım. Çünkü karşımda hiç yılmak yorulmak bilmeyen ve aşkın elini hiç bırakmayan bir adam var ve o adam seneler önce bugün doğmuş. Şu an yan yana olamıyoruz, aramızda sevgimize engel olamayan mesafeler var fakat biliyorum ki gönüllerimiz yan yana. Doğum günün kutlu olsun sevgilim. Diğer yaşlarında birlikte olabilmemizi diliyorum. Seni çok seviyorum.
 
 
Sabah güneşiyle birlikte doğmuşsun öyle anlatmıştın hep. Biliyor musun sevgilim bugün hiç uyumadım, güneşin doğuşunu izledim. Sanki senin doğumuna şahitlik ediyormuşum gibi oldum ve yüzümde tatlı bir tebessüm oluştu. Bugün sen doğdun güneşle birlikte tekrardan. Bir yaşın daha güneşin doğumuyla başladı. Bir kez daha mutlu oldu güneş sana şahitlik ettiğine. Sen güzel adam; iyi ki doğdun, doğum günün kutlu olsun. Seni seviyorum.
 
 
Kalbimin üstüne de bugün doğmuştun. Aynı gün de iki farklı yerde doğuyor olmak nasıl bir duygu çok merak ediyorum. Doğum günün kutlu olsun sevgilim. Ömür boyu yan yana ve mutlu kalalım. Seni çok seviyorum.
 
 
Daha o ilk ağlayışlarını duyar gibiyim. Her sene bugün keşke görebilseydim ilk hallerini diyorum. Ömrünün sonuna kadar her anına şahitlik edecek olan ben o anı nasıl kaçırırım diyorum kendi kendime lakin bunun pek de mümkün olmadığını biliyorum. Bugün sen benim aklımda da defalarca kez yeniden doğuyorsun. Doğum günün kutlu olsun sevgilim, iyi ki doğdun. Benimle ve sevdiğin diğer herkesle birlikte yaşayacağın mutlu ve uzun yılların olsun. Seni seviyorum.
 
Bu yazımızın sonuna geldik daha fazlası için sevgiliye doğum günü mesajları yazımıza göz atabilirsiniz, yorum kısmından bizimle güzel sözleri paylaşabilirsiniz.
GREYDER AYAKKABI

Son Yazılar

Aşk Sözleri Aşk Sözleri

En yeni ;)

Ramazan Kutlama Mesajları Ramazan Kutlama Mesajları

yeni 26 Mayıs 2016, 12:09

Günaydın Mesajları Günaydın Mesajları

yeni 17 Mayıs 2016, 11:58

Aşk Sözleri Sevgiliye Aşk Sözleri Sevgiliye

yeni 04 Mayıs 2016, 15:45

Sevgiliye Doğum Günü Mesajları Sevgiliye Doğum Günü Mesajları

yeni 27 Nisan 2016, 10:08

Laf Koyan Kapak Sözler Laf Koyan Kapak Sözler

yeni 18 Nisan 2016, 20:00

Sevgiliye İyi Geceler Mesajları Sevgiliye İyi Geceler Mesajları

yeni 12 Nisan 2016, 14:48

Sevdiğime Kıskançlık Sözleri Sevdiğime Kıskançlık Sözleri

yeni 11 Nisan 2016, 15:22

Sevgiliye Güzel Sözler Sevgiliye Güzel Sözler

yeni 28 Mart 2016, 12:04

Sevgiliye Güzel Mektuplar Sevgiliye Güzel Mektuplar

24 Mart 2016, 11:00

Çıkma Teklifi Sözleri & Mesajları Çıkma Teklifi Sözleri & Mesajları

18 Mart 2016, 14:17

Aşk Sözleri, Aşk Mesajları Aşk Sözleri, Aşk Mesajları

16 Mart 2016, 16:10

Duygusal Aşk Mesajları Duygusal Aşk Mesajları

11 Mart 2016, 16:35

Sevgiliye Doğum Günü Mesajı Sevgiliye Doğum Günü Mesajı

08 Mart 2016, 11:57

Sevgiliye İyi Geceler Sözleri Sevgiliye İyi Geceler Sözleri

04 Mart 2016, 10:57

Güzel Kardeşlik Sözleri Güzel Kardeşlik Sözleri

02 Mart 2016, 12:18

Sevgiliye Mektup Sevgiliye Mektup

29 Şubat 2016, 13:53

Seni Seviyorum Sözleri Seni Seviyorum Sözleri

27 Şubat 2016, 20:57

Sevgiliye Notlar Sevgiliye Notlar

25 Şubat 2016, 16:21

Sevgiliye Doğum Günü Mesajları Sevgiliye Doğum Günü Mesajları

23 Şubat 2016, 12:22

Damar Sözler Anlamlı Damar Sözler Anlamlı

22 Şubat 2016, 12:24

Sevgiliye Güzel Sözler Sevgiliye Güzel Sözler

18 Şubat 2016, 13:53

Aşk Sözleri Aşk Sözleri

17 Şubat 2016, 14:02

Çıkma Teklifi Sözleri Çıkma Teklifi Sözleri

16 Şubat 2016, 11:08

Sevgiliye Kısa Sözler Sevgiliye Kısa Sözler

11 Şubat 2016, 17:20

Sevgiliye İyi Geceler Mesajları Sevgiliye İyi Geceler Mesajları

09 Şubat 2016, 17:15

Kardeşlik Sözleri Kardeşlik Sözleri

08 Şubat 2016, 10:53

ÇıkmaTeklifi Sözleri ÇıkmaTeklifi Sözleri

04 Şubat 2016, 11:59

Yıldönümü Mesajları Yıldönümü Mesajları

02 Şubat 2016, 15:45

Sevgiliye Doğum Günü Mesajı Sevgiliye Doğum Günü Mesajı

01 Şubat 2016, 11:39

Sevgiliye Özür Mesajları Sevgiliye Özür Mesajları

28 Ocak 2016, 14:54

Başsağlığı Sözleri Başsağlığı Sözleri,Taziye Mesajları

26 Ocak 2016, 12:08

Sevgiliye Uzun Güzel Sözler Sevgiliye Uzun Güzel Sözler

22 Ocak 2016, 10:42

Sevgiliye Kıskançlık Sözleri Sevgiliye Kıskançlık Sözleri

20 Ocak 2016, 18:05

Erkeklere Kapak Sözler Erkeklere Kapak Sözler

18 Ocak 2016, 16:01

Sevgiliye Romantik Sözler Sevgiliye Romantik Sözler

15 Ocak 2016, 17:48

Sevgiliye Aşk Mesajları Sevgiliye Aşk Mesajları

12 Ocak 2016, 13:52

Eski Sevgiliye Kapak Sözler Eski Sevgiliye Kapak Sözler

11 Ocak 2016, 12:14

Whatsapp Durumları Whatsapp Durumları

07 Ocak 2016, 11:35

Seni Seviyorum Sözleri Seni Seviyorum Sözleri

05 Ocak 2016, 18:45

Duygusal Aşk Sözleri ve Mesajları 2016 Duygusal Aşk Sözleri ve Mesajları 2016

04 Ocak 2016, 10:14

Kapak Sözler, Kapak Laflar 2016 Kapak Sözler, Kapak Laflar 2016

25 Aralık 2015, 17:36

Aşk Sözleri, Aşk Yazıları ve Aşk Şiirleri Aşk Sözleri, Aşk Yazıları ve Aşk Şiirleri

25 Aralık 2015, 17:36

Etkileyici Sözler 2016 Etkileyici Sözler 2016

16 Aralık 2015, 14:53

--- > TÜM YAZILARI GÖR < ---
sayac