GREYDER AYAKKABI

Sevgiliye Kısa Sözler & Yazılar & Mesajlar

Sevgiliye Kısa Sözler & Yazılar & Mesajlar |  görsel 1

Sevgiliye kısa sözler yazımızda sevgilinize gönderebileceğiniz en güzel kısa aşk mesajlarını bulabilirsiniz. Bu kısa mesajlar ile sevgilinizi mutlu edebilirsiniz. :)

 

Ah sevgili, güzelliğine doyum olmuyor. Senin suyun pak, senin aşın tat… Sen olmasan neyleyim bu dünyayı, ben sadece sana sevap.

 

Gözlerinin yankılı bakışları arasında teslim oluyor ruhum aşka. Sen ve senin kaderin olayım istiyorum. Sana dönüşeyim, senin kaderinde can vereyim. Seninle ağlayıp seninle güleyim. Seni seviyorum sevgili, ben bu uğurda seni sevmekten başka hiçbir işle meşgul olamıyorum.

sevgiliye kısa sözler

Sevgiliye Kısa Sözler

Atan kalbinin içindeyim, bunu bilmek bana her gün yeni bir ödül. O kalp sanki ben yokken hiç olmamış, atmamış gibi hissettiriyor bana. Benim kalbim de öyle, sen yokken ne atmış, ne kendini hissettirmiş.

 

Canımın içine saklayıp sardığım yarim, yanaklarının üzerine dokunan terin kadar yakın olmak isterim sana hep. Bu mesafeler nereye kadar var bilmem ama sen bende, ben sende var oldukça bu cihan bizim için bir mesken. Dönüp dolaşıp yine aşka bulaşacağız.

 

Sağım solum sen olmuşsun sevgili. Ne yana dönsem sen ve gözlerin. Seni sevmek böyle güzel bir meşgale… Seni sevmek insan ömründe en az bir defa yaşanılması gereken aşkhane. Bir ben var olayım bugün olduğu gibi, bir ben yer alayım senin gönlünde.

 

Seni seviyorum demekten hiç bıkmayacağım sanırım. Yine duy güzel kadın, seni ve sana ait her şeyi çok seviyorum. Senin gülüşün, senin sesin, senin bakış huzur bana. Huzur içinde uyuyorum her gün, huzur içinde uyanıyorum. Huzurlu kahvaltılara oturup, huzurlu yollarda yürüyorum. Seni seviyorum kadın, seni her geçen gün daha çok seviyorum.

sevgiliye kısa mesajlar

Sesine hasret kalıyorum her gün, duysam da… Senin sesin sürekli yankılanmalı kulağımda, hiç eksik olmamalı yanı başımdan. Sen hep konuşmalısın, kahkaha atmalısın, arada saçmalamalısın. Bense sana dalmalıyım, arada kahkaha basmalıyım. Bizim her günümüz böyle geçmeli ve sen uykunda bile konuşmalısın.

 

Güzeller güzeli sevgilim, hayatımda nefes aldığın her gün için teşekkür ederim. Canıma can kattığın her an için müteşekkirim. Sen bana geldiğinden beri, ben beni bıraktım da sen oldum. Sen olmak, sana karışmak öyle güzel ki… Seni çok seviyorum.

 

Pamuk elli yarim, gönlü güzel, fikri ince selim benim. Güzel bakışlım, gül kokulum, güzel bakanım… Seni sevmeye ne şikayet, ben ki aşkından divane oldum. Sen bana aşkı vermesen, benim halim nice olurdu? Gönlüme aşk tohumu serptin, o tohum büyüdü nice oldu. Otur gölgeme de terini çeksin topraklarım, sen aşkı bulmasan bu ağacın dalı kime salıncak olurdu?  

 

Daha fazlası: sevgiliye kısa sözler...

Sevgiliye İyi Geceler Mesajları & Sözleri

Sevgiliye İyi Geceler Mesajları & Sözleri |  görsel 1
Sevgiliye iyi geceler mesajları yazımızda sevgiliye iyi geceler sözleri ve uyumadan önce sevgilinize gönderebileceğiniz mesajları bulabilirsiniz.
 
 
Karanlık çöktü yine, sokaklar boşalıyor. Birazdan yüksek binaların tepelerinden başlayacak sönmeye ışıklar. Sokak lambaları hariç hiçbir aydınlık kalmayacak etrafta. Bir tek senin gözlerin aydınlatacak geceyi sevgili. Bir tek senin bakışların ışık olacak yoluma. Sonra sen de kapayacaksın gözlerini ve ben aydınlık için sabahı bekleyeceğim yeniden. İyi geceler sevgilim.
 
 
Kısa süren bir günün ardından yine karanlık. Bu sefer korkmuyorum karanlıklardan çünkü benim aydınlığım sensin. Sen kalbimde var oldukça, sen ellerimi bırakmadıkça geceler beni korkutamayacak sevgili. Ben ki “iyi geceler” demeyi hiç sevmem, sana hep iyi geceler diyeceğim. Karanlığa inat karanlığı sen olduğun için seveceğim. İyi geceler sevgilim.
 
sevgiliye iyi geceler mesajları
 
Seni severim, geceyi senle severim. Senin olduğun bütün geceleri kendi evladımmış gibi beklerim. İçinde sen olan her şey beklenmeye değer sevgilim. İyi geceler kadınım, iyi geceler sabaha uyanacak olan yanım.
 
 
Geceler karanlık, gözlerinden almış rengini. Sen ve gece yan yanasınız sevgili, bir de ben varım tabi. Uyumanı bekleyen, sen uyurken izlemeyi seven… Hadi kapat gözlerini de biraz keyfe meal olayım. Güzel yüzünü ezberleyim. İyi geceler sevgilim.
 
 
İçinde sen olan dünya karanlığıyla da güzel geliyor insana. Düşünsene bu güzel kadın geceye yumacak gözlerini. Açtığında aydınlık saracak dört yanını. Sen geceyle uyuyor, gündüzle canlanıyorsun sevgili. Senin gözlerini kapamanın bir nedeni var. Gece seninle atıyor yorgunluğunu, senin kirpik aralarında dinleniyor. İyi geceler sevgilim, seni seviyorum.
 
sevgiliye iyi geceler sözleri
 
Hayatta en çok siyah renkten nefret ettim sevgilim. İçimi sıkan, nefesimi boğan, canıma okuyan zindan karası siyahlardan korktum. Sonra sen geldin, gözlerin geldi. Hiç sevmediğim siyah renk, gözlerinde renklendi. Ben önce gözlerinle başladım siyahı sevmeye. Artık bütün geceler gözlerin oldu benim için. İyi geceler sevgilim, bir renkli güne daha kapatıyoruz gözlerimizi bu gece. İyi geceler…
 
 
Her gün baştan sona her şey aynı… Her şeyden çok sıkılıyorum çünkü her gün bir önceki günün tekrarı. Sıkılmadığım tek şey var geceler… Geceler boyu yanımda uzanan saçlarını izlemekten sıkılmıyorum, geceler boyu ellerin üzerimde hissetmekten sıkılmıyorum, sürekli sağa sola dönüşlerini, bazen sayıklayıp gülmelerini çok seviyorum. Ben bir tek geceyi bir de seni seviyorum sevgili. Mışıl mışıl uyumalarını seviyorum. İyi geceler bana geceleri sevdiren kadın, iyi geceler masum yüzlü meleğim.  
 
Sevgiliye iyi geceler mesajları yazımızın sonuna geldik. 

En Popüler Platformda Görünün

instagram takipçi sitesi

Birçok kişi çeşitli sosyal medya platformlarını kullanarak görünür olmanın yollarını aramaktadır. Herkes her yaptığı paylaşımla bunu başaramayabilir. Bazı paylaşımların geniş kitlelerce görünebilmesi ve beğeni alabilmesi için takipçi sitesi desteği alması yararlı bir çözümdür. Bu destek sayesinde paylaşımlarınız ortaya çıkar ve platformda adeta bir mücevher gibi parlar.

 

Siz de bu paylaşımlarınıza binlerce beğeni alarak fenomen olabilirsiniz. Bunun için destek göreceğiniz takipçi sitesini iyi seçmeniz son derece akıllıca bir davranış olacaktır. Hem profilinizin zarar görmemesi hem de maddi açıdan olumsuz bir durumla karşılaşmamanız için sizleri son derece güvenli bir şekilde hizmet verdiğimiz sitemize bekliyoruz.

 

Dünyadaki en kapsamlı güvenlik sistemi olan SSL tarafından korunduğumuz için ne hesabınız ne de paylaşımlarınız bir tehlike altına giriyor. Güvenilir bir instagram takipçi sitesi olarak sizlere en kısa yoldan takipçi kazandırmaktayız. Koşulları öğrenmek için bizimle iletişime geçtiğinizde detaylar hakkında sormak istediğiniz her türlü soruyu severek cevaplıyoruz.

instagram beğeni sitesi

Amacımız sizlere en güvenilir ve hızlı yoldan takipçi kazandırmak. Ayrıca paylaşımlarınıza binlerce beğeni göndermeye de devam ediyoruz. Bu sayede en sıradan paylaşımlarınız bile büyük bir kitle tarafından görünebiliyor. Bununla birlikte site sayesinde edineceğiniz takipçi listesi ile mesajlaşma olanağına da sahip olabilirsiniz. Türkiye’nin her noktasından diğer instagram kullanıcı olan arkadaşlarınızla birlikte sohbet edebilme olanağına kavuşur ve arkadaş çevrenizi hızla genişletebilirsiniz.

 

Sitemiz uzun süredir instagram kullanıcıları için takipçi listesi kazandırmakta ve bu listeleri kalıcı hale getirmektedir. Bu konuda Türkiye’deki en kurumsal instagram beğeni sitesi olarak görevimizi yapmaktayız. Şimdiye kadar hizmet verdiğimiz bütün kullanıcılar oldukça memnun kalmışlar ve bizlerle yeniden çalışmak istemişlerdir. Son zamanlarda özellikle kurumsal firmalar da bizden takipçi desteği almaya başlamışlar ve tanıtımlarını yaparak hizmetlerini daha geniş kitlelere duyurmuşlardır.

 

Bu sayede çok daha kazançlı işler gerçekleştirme yolunda adım atmışlardır. Bununla birlikte özellikle kişisel el sanatları yapan insanlar da sitemizle irtibata geçmişler ve yaptıkları işlerin daha çok kişi tarafından görünmesini istemişlerdir. Burada biz devreye girip sizlere takipçi kazandırmakta ve paylaşımlarınıza yüksek oranda beğeni göndermekteyiz.

Kardeşlik Sözleri & Kardeşlik Mesajları

Kardeşlik Sözleri & Kardeşlik Mesajları |  görsel 1
Kardeşlik sözleri  yazımızda en güzel kardeşlik mesajlarını ve kardeşlik sözlerini bulabilir bu kardeşlik sözlerini sosyal ağlarda paylaşabilirsiniz.
 
 
Canım kardeşim benim. Ne günler gelmiş geçmiş birlikte. İnsan içindeyken farkına varamıyor, ama kardeş olunca demek ki inanın yüzü yıllar sonra bile gülüyor. Canım kardeşim, iyi ki tanımışım seni.
 
 
Kardeş dediğimiz insanlar vardır mesela. Onlar sana damar, sana yoldaş, sana ömür olurlar. Başını yasladığın en güvenli omuzdur kardeş omzu, gözyaşını silen en beyaz mendildir kardeş eli. Kardeşiniz varsa bu bahsettiğim gibi, kopmayın koparılmayın birbirinizden.
 
kardeşlik sözleri
 
Ne zaman arkamı dönsem sen vardın kardeşim. Hep bir adım gerimde benim en yakın savunmamdın. İyi ki vardın kardeşim, iyi ki benim yanımda kurulu bir tahttın.
 
 
Haram lokma yedirmez, el aleme güldürmez, sırtından vurup öldürmez kardeş dediğin.
 
 
Birine kardeşim dediysen eğer, önce değerini bileceksin. Sen ona, o da sana yanlış yapmayacak. Kardeşim mi dedin birine, başı dertteyken kendi evine geçmeyeceksin, mutluysa mutluluğunu çoğaltacaksın. Yeri gelecek birlikte ağlayacaksın, yeri gelecek vur patlasın çal oynasın diyeceksin. Kardeşlik bunu gerektirir.
 
kardeşlik sözleri
 
Kardeşlikten güzel ne var bu dünyada. Kardeş insana huzur, mutluluk, barış ve çözüm getirir. Kardeşin varsa sırtını yaslayabileceğin, aşk da yalan olur, dünya malı da. Hayatta cebinizi değil, dostunuzu doldurun. Bir ömür size refakat edecek biri varsa, kardeşim dediklerinizdir.
 
 
Kim alabilir gönlünü kardeşinden başka. Kim güldürebilir yüzünü. Aşka değil önce kardeşe sığın bu hayatta. Aşk geçip gidilir, kardeş dediğin bakiliği kendine zırh bilir.
 
 
Hayatında kalıcı bir şey mi arıyorsan aşka değil, kardeşim dediklerine sığın. Hayatta tek kalıcı olan dostlardır. Kardeş bildiklerindir. Her şeyden önce insanın kardeşi gelir.
 
 
Yaslanacak bir gövde, sığınacak bir liman, bazen kaçacak delik bazen hiç bitmesin istediğin keyif. Ağladığında bir omuz, dertlendiğinde başına kadar çektiğin yorgan. Ah be kardeşim sen olmasan benim halim nicedir. Aşktan yana değil de benim kaderim senden yana güzeldir.
 
kardeşlik sözleri
 
Her şeyden önce bir kardeşi olmalı insanın. Güldüğünde gülebilecek, üzüldüğünde elinde iki şişe birayla gelebilecek, ağladığında seninle ağlayabilecek bir kardeş lazım her şeyden önce.
 
 
Kardeşim benim. Sen olmasan kim alırdı yükümü, kim paylaşırdı mutluluğumu. Kadehimi kimin şerefine kaldırabilirdim. İyi ki varsın canım kardeşim, iyi ki her zaman yanımda yakınımda yöremdesin. Hakkını ödeyemem.
 
 
Kardeş hakkı diye bir şey var. Kardeşiniz hiçbir zaman hakkı haramla bozmaz, helalden yana gönlü de boldur, eli de.  Kardeş anlat anlat vurgulanamaz, kardeşlik sadece içte hissedilir, dışarıdaki kalpsizler anlayamaz.
 
Benzer yazılar:  kardeşlik sözleri.

Popüler Yazılar

Sevgiliye Uzun Mesajlar
21/10/2014
Kardeşlik Sözleri
02/02/2015
Küfürlü Sözler
20/10/2014
Sevgiliye iyi geceler Mesajları
İyi Geceler Mesajları
06/11/2014

Son Yazılar

Aşk Sözleri 2016 Aşk Sözleri 2016

tavsiye

Sevgiliye İyi Geceler Mesajları Sevgiliye İyi Geceler Mesajları

yeni 09 Şubat 2016, 17:15

Kardeşlik Sözleri Kardeşlik Sözleri

yeni 08 Şubat 2016, 10:53

ÇıkmaTeklifi Sözleri ÇıkmaTeklifi Sözleri

yeni 04 Şubat 2016, 11:59

Yıldönümü Mesajları Yıldönümü Mesajları

yeni 02 Şubat 2016, 15:45

Sevgiliye Doğum Günü Mesajı Sevgiliye Doğum Günü Mesajı

yeni 01 Şubat 2016, 11:39

Sevgiliye Özür Mesajları Sevgiliye Özür Mesajları

yeni 28 Ocak 2016, 14:54

Başsağlığı Sözleri Başsağlığı Sözleri,Taziye Mesajları

26 Ocak 2016, 12:08

Sevgiliye Uzun Güzel Sözler Sevgiliye Uzun Güzel Sözler

22 Ocak 2016, 10:42

Sevgiliye Kıskançlık Sözleri Sevgiliye Kıskançlık Sözleri

20 Ocak 2016, 18:05

Erkeklere Kapak Sözler Erkeklere Kapak Sözler

18 Ocak 2016, 16:01

Sevgiliye Romantik Sözler Sevgiliye Romantik Sözler

15 Ocak 2016, 17:48

Sevgiliye Aşk Mesajları Sevgiliye Aşk Mesajları

12 Ocak 2016, 13:52

Eski Sevgiliye Kapak Sözler Eski Sevgiliye Kapak Sözler

11 Ocak 2016, 12:14

Whatsapp Durumları Whatsapp Durumları

07 Ocak 2016, 11:35

Seni Seviyorum Sözleri Seni Seviyorum Sözleri

05 Ocak 2016, 18:45

Duygusal Aşk Sözleri ve Mesajları 2016 Duygusal Aşk Sözleri ve Mesajları 2016

04 Ocak 2016, 10:14

Kapak Sözler, Kapak Laflar 2016 Kapak Sözler, Kapak Laflar 2016

25 Aralık 2015, 17:36

Aşk Sözleri, Aşk Yazıları ve Aşk Şiirleri Aşk Sözleri, Aşk Yazıları ve Aşk Şiirleri

25 Aralık 2015, 17:36

Etkileyici Sözler 2016 Etkileyici Sözler 2016

16 Aralık 2015, 14:53

Delikanlı Damar Sözler Delikanlı Damar Sözler

14 Aralık 2015, 12:38

Romantik Aşk Sözleri Romantik Aşk Sözleri

09 Aralık 2015, 10:54

En Yeni 2016 Aşk Sözleri ve Mesajları En Yeni 2016 Aşk Sözleri ve Mesajları

07 Aralık 2015, 12:53

Ağlatan Sözler Ağlatan Sözler

04 Aralık 2015, 10:39

2016 Ayrılık Sözleri 2016 Ayrılık Sözleri

02 Aralık 2015, 15:41

Çıkma Teklifleri 2016 Çıkma Teklifleri 2016

01 Aralık 2015, 14:20

Aşk Sözleri 2016 Aşk Sözleri 2016

30 Kasım 2015, 15:10

Aşk Sözleri, Aşk Mesajları Aşk Sözleri, Aşk Mesajları

27 Kasım 2015, 17:46

Anlamlı Ayrılık Sözler Anlamlı Ayrılık Sözler

25 Kasım 2015, 16:29

Yalnızlık Mesajları Yalnızlık Mesajları

24 Kasım 2015, 17:10

Sevgiliye Uzun Aşk Sözleri Sevgiliye Uzun Aşk Sözleri

23 Kasım 2015, 22:02

Kardeşlik Sözleri 2016 Kardeşlik Sözleri 2016

19 Kasım 2015, 16:29

Aşk Sözleri, Aşk Mesajları Aşk Sözleri, Aşk Mesajları

18 Kasım 2015, 11:23

Özlem Mesajları, Özledim Sözleri Özlem Mesajları, Özledim Sözleri

16 Kasım 2015, 14:45

Etkileyici Aşk Sözleri Etkileyici Aşk Sözleri

13 Kasım 2015, 13:27

Anlamlı Güzel Sözler Anlamlı Güzel Sözler

12 Kasım 2015, 15:20

Ayrılık ve Nefret Sözleri Ayrılık ve Nefret Sözleri

10 Kasım 2015, 14:55

Sevgiliye Sevgi Sözleri 2016 Sevgiliye Sevgi Sözleri 2016

09 Kasım 2015, 10:13

Laf Koyan Kapak Sözler 2016 Laf Koyan Kapak Sözler 2016

05 Kasım 2015, 09:46

Güzel 2016 Aşk Sözleri Güzel 2016 Aşk Sözleri

04 Kasım 2015, 13:07

Yalnızlık Mesajları 2016 Yalnızlık Mesajları 2016

03 Kasım 2015, 13:44

Yeni Ayrılık Sözleri 2016 Yeni Ayrılık Sözleri 2016

03 Kasım 2015, 13:39

Sevgiliye Uzun Günaydın Mesajları Sevgiliye Uzun Günaydın Mesajları

02 Kasım 2015, 14:21

İyi Geceler Mesajları İyi Geceler Mesajları

30 Ekim 2015, 13:48

Eşime Aşk Sözleri Eşime Aşk Sözleri

28 Ekim 2015, 10:02

Ayrılık Mesajları 2016 Ayrılık Mesajları 2016

26 Ekim 2015, 12:09

Sevgiliye Doğum Günü Sözleri 2016 Sevgiliye Doğum Günü Sözleri 2016

23 Ekim 2015, 14:28

Sevgiliye Aşk Sözleri Sevgiliye Aşk Sözleri

21 Ekim 2015, 13:09

Evlilik Yıldönümü Mesajları Evlilik Yıldönümü Mesajları

21 Ekim 2015, 12:23

Süper Aşk Mesajları Süper Aşk Mesajları

19 Ekim 2015, 11:27

aşk sözleri En Güzel Aşk Sözleri

19 Ekim 2015, 11:14

--- > TÜM YAZILARI GÖR < ---