En Güzel Aşk Sözleri, Aşk Mesajları, Aşk Yazıları

En Güzel Aşk Sözleri, Aşk Mesajları, Aşk Yazıları |  görsel 1
En güzel aşk sözleri ve aşk mesajları ile sevdiğiniz kişiye kendisiniz özel hisstirebilirsiniz. Sizler için özel olarak hazırladığım bu aşk sözlerinde en yeni ve hiç bir yerde olmayan aşk sözlerini bulabilir ve onları sevdiklerinizle paylaşabilirsiniz..
 
Toplansa bütün insanlık, hepsi bir araya girse ve içlerinde sen olsan sadece, gözüm kapalı bulurum nerede olduğunu. Benim gözüme görünen tek insan sensin. Benim burnumun aldığı tek koku senin kokun. Benim gözlerim baktığı her noktada sadece sen varsın. Bir gün seni sevdiğimden şüphe edersen, kaybol kalabalıkların içinde, ben yine seni bulacağım ve ilk günkü aşkla saracağım.
 
 
Şüpheler kemiriyor içimi, ya sevmiyorsan diyorum bazen. Ya hiç benim olmadıysan, ya hiç gerçek duygulara sarılmadıysan. Bir sıkıntı doğuyor gün batımında içime. Yakamı bırakmıyor huzur düşmanları. İçimi tırmalıyor düşünceler, en iyisi mi sen hiç yanımdan gitme sevgili.
 
 
Varlığın varlığıma anlam katan en nadide çiçek tadında, taze ve bahar kokulu… Duyguların saçlarımın arasına yerleşen bir taç, gözlerin yüzümü aydınlatan ve ısıtan en sıcak güneş… Seni seviyorum be kadın, hiç olmadığım kadar ve hiç olmadığım bir yerde yine adını zikrediyorum.
 
aşk sözleri
 
Gözlerin değince gözlerime bir büyük tasa alır içimi, yakar bakışların bana ait ne varsa en derinden. Sen öyle bir bakarsın ki, kış aniden tepeme çöker, güneş karı deler. Üşürken ısınmaya, sıcakken üşümeye başlarım gözlerin karşımda durunca. Seni sevmek böyle bir şey sevgili… İnsan hem korkuyor sevmeye, hem kendini geri çekemiyor sevmekten.
 
Okuduğunuz aşk sözleri ve aşk mesajları ile sevdiğinizi mutlu etmeyi başardıysanız aşağıdaki aşk sözlerine de bakabilirsiniz.
 
Sessiz tepelerden gün ışıyor seninle birlikte. Bütün kalabalıklar dağılıyor, büyük bir sessizlik hakim oluyor buralara. Seni sevmek adamı düşündürüyor sevgili; hem tatlı duygular boğuşuyor, hem acı günler buluşuyor.
 

Keşke sarabilsem kokunu en derinlerime kadar… Koysam içime seni saklasam ve hiç oradan çıkmasan….İçimin mumlarına can veren kadın; gönlümün kapısından daha ilk girdiğin an alev aldı ortalık. Kalbimle birlikte bütün bedenim küle döndü. Küllerimden yeniden doğdum gül cemaline ereyim diye. Yüzünü görmediğim gün, küllerimin rüzgarla savrulup, kaybolduğu gündür.Elleri pamuk, içi yufka olan sevgilim… Doyamadım sevmelere seni. Gülüşlerinin ardında saklanan bahçeleri, yüzünün güzelliğini, vücudunun narinliğini sevmeye doyamadım.


Gamzelerinin içinde yaşamak geliyor içimden bazen. Taşısam bütün varımı yoğumu gamzelerine, yaşım geçse o gamzelerin içinde. Kendime bir pencere açsam sana bakan ve oradan hiç çıkmasam. Ne güzel olurdu…

aşk mesajları

Gözlerinin ardındaki buğuyu görebiliyorum. Mutsuzluklar diyarından kopup gelmişsin. Orayı terk edip bana gelmişsin. Bir beni bilmişsin yıllarca yar diye, birde bu deli yüreğimi. İyi ki gelmişsin kadınım, iyi ki kıvranan bu canın, saran kökleri olmuşsun. İyi ki gelmişsin de yüzüme uğramayan kahkahalara sebep olmuşsun.


Bedenim nerede olursa olsun, gönlüm sende kaldığı sürece boşlukta yürüyorum. Senin olmadığın hiçbir yerde can bulmuyor, somut kalıba giremiyorum. Yaşamam için nefesin lazım, görmem için gözlerin, sevmem için kalbin. Senin ellerin lazım en olmayan işlerin bile üstesinden gelen. Senin dilin lazım, en çözülmeyecek işlemleri kara düğümleri çözecek. Sen lazımsın sevgili, bu dünyaya iyilik isteniyorsa sen lazımsın.


Korkulu gözlerle uyandığım her rüyada yanı başımda uyuyor olmanın verdiği bir cesaret var üzerimde. Ne olursa olsun vazgeçemeyeceğim, asla terk edemeyeceğim, hiçbir zaman varlığından şikayet etmeyeceğim bir huzurun var. Sen yanımda kaldıkça, sen benim oldukça, bu bedeni kolların sardıkça korkulu gözlerin canı cehenneme.

aşk yazıları

Sen dünyaya verilmiş en güzel hediyesin. Gülüşünle can buluyor kuşların kanadı, bakışınla maviye dönüyor gökyüzü, sesinle dağılıyor kara bulutlar. Sen ki; bu gönlü temizleyen, bu yüreğin diplerini gören kadınsın. Sen iyi ki varsın.


Saatlerce oturup sadece yüzünü ezberlemeye çalıştığım bir adam var. Seyrek sakalları olan, saç kıvrımlarının içinde bana can katan ve elleriyle sımsıkı saran. Her düşündüğümde içimi deli bir rüzgara boğan bir adam var. Varlığı da hüsran, yokluğu da hüsran.

Aşk sözleri yazımızın sonuna gelirken son bir aşk mesajı da sizinle paylaşmak isteriz;

Gelsen olmuyor, gelmesen hiç olmuyor. Sensiz bu dünyada saklanacak, kaçacak bir yer yok. Yaratmamış yaradan, kaçış yollarını tıkamış. Her sabah görmeliyim seni, her gece düşlemeliyim. Rüyamda da sevmeliyim delicesine, gözlerim açıkken de. 

EĞER BUNLARI BEĞENDİYSENİZ:

SENİ SEVİYORUM SÖZLERİ - SEVGİLİYE KISA SÖZLER YAZILARIMIZA BAKABİLİR VE TÜM AŞK SÖZLERİ İÇİN AŞK SÖZLERİ KATEGORİMİZE GÖZ ATABİLİRSİNİZ.

En Anlamlı Ayrılık Sözleri ve Mesajları

En Anlamlı Ayrılık Sözleri ve Mesajları |  görsel 1
En güzel ayrılık sözleri ve ayrılık mesajları yazımızdaki sözleri çok beğeneceksiniz.
 
Aşk bana bir sen kadar yakınken, sen bana bir aşk kadar uzaksın. Bir adım atsan birlikte aşka düşeceğiz ama farkında değilsin.
 
 
İkimizin hayalleri de aynıydı, şimdi farklı hayatlarda aynı hayalleri yaşadığımızı düşündükçe seni daha çok özlüyorum.
 
 
Aklın bende değilken kalbimde senelerce seni taşımışım. Dünyanın en büyük yükünü taşıdığımı sensizlikten delirince anladım.
 
ayrılık sözleri
 
Bütün dinlediğim ayrılık şarkılarının mısralarında sen vardın. Bütün aşıkların canını mı yaktın diye düşünüp durdum sigaramın dumanından çıkan hayaline bakarken.
 
 
İkimizde maviydik gökyüzüyle deniz gibi. Sen kuşlar gibi gökyüzünde uçarken ben denizin içinden bakıyordum sana balıklar gibi. Balıkçıl kuş olmanı dilemekten başka çarem yoktu...
 
 
Çocukken dipsiz kuyulara taş atıp sesin gelmesini beklerdik. O ses elbet gelirdi fakat hiçbir şey görünmezdi karanlıktan başka. Bizim aşkımız da dipsiz kuyu gibiydi senin için. Taş atan bendim karanlık olan sen...
 
 
Özdemir Asaf'ın da dediği gibi; ben gülüşüne ölürken sen ölüşüme gülüyordun. Farklıydık işte siyah ve beyaz gibi. Siyahla beyaz bir olup hayatı gri olarak yaşamak da güzel olurdu fakat şimdi başkasının siyahına beyaz olmuşsun...
 
 
Başka başka ellerde ısıtmak isteriz avuçlarımızı, hâlbuki her tuttuğumuz elde onun sıcaklığını her baktığımız gözlerde onun gülüşünü arar, istemesek de onu görürüz...
 
 
Sustuğum dili kimse anlamıyor senden başka. Gel çöz şu dilimi. Sar, hoş olalım seninle.
 
 
Yalnız yatıp seninle uyuduğum gecelerim en uzun gece oluyor, 21 Aralık yalan. 
 
 
Senden sonra kül tabağında bırakılan sigara gibiyim. İçine çekilmedikçe kendi kendime sönüyorum.
 
 
Seni niye özledim böyle aklım almıyor, tenini koklasam geçecek gibi oluyor ama geçmiyor...
 
ayrılık mesajları
 
Seni gördüğüm an dünyadaki en büyük katliamı yaptım. 6 milyar insanı öldürdüm kafamda. Sen de beni öldürerek intikam aldın...
 
 
Yıldızlar tükenene kadar bekleyeceğim seni. Her yıldız kaydığında daha da umutlanıyorum geleceksin diye.
 
 
Günaydın sevdiğim. Bugün de sensizliğe uyandım. Anason kokulu gecemiz olacak bu gece de. Mezem olur musun?
 
 
Sigara paketinden çıktıktan sonra tekrar sığdıramadığım sigara gibisin sevgili. İçime sığdırdım seni içime çekerek.

Yalnızlık Sözleri, Yalnızlık Mesajları

Yalnızlık Sözleri, Yalnızlık Mesajları |  görsel 1
En güzel yalnızlık sözleri ve yalnızlık mesajlarını bulabileceğiniz yalnızlık sözleri yazımızdaki sözleri facebook, twitter gibi sosyal ağlarda paylaşabilirsiniz.
 
 
İki gündür koyu bir yalnızlık var başucumda. Ne dokunabiliyorum, ne uzak kalabiliyorum. Senden hatıra diye yalnızlığıma bile sahip çıkıyorum.
 
 
Sigarayı birlikte yakamıyorsak, suyu birlikte yudumlayamıyorsak, yemeğe birlikte oturup, geceleri birlikte sabah edemiyorsak yalnızlığımız başlamış demektir. Ayıran ve aramızda ayrılık büyütenlere hayırlı uğurlu olsun. Bir atan kalpleri, iki farklı bedende gömdünüz.
 
yalnızlık sözleri
 
Hiç başkası yüzünden tercih edilemediğiniz oldu mu? Benim oldu. Öyle güzel bir masaldı ki, oku oku bitiremiyordum. Sonra bu masalı bir başkası daha sevdi ve ben evdeki çöplük kedisine döndüm. Yemekler artık önüme değil, çöpe dökülüyor ve ben tek başıma düzeni bozuk bir masada yalnızlığımla birlikte oturuyorum.
 
 
Yalnız değilim, hiçbir zaman da olamadım. Etrafımda hep bir kalabalık, hep bir ses… Yalnızlık; iki bedenin yan yana olmaması durumu değil kesinlikle. Yalnızlık; hiç bilinmeyen ülkelerde, hiç bilinmeyen dillerin arasında kaybolmak…
 
 
Yalnızlık pusuya yatmış, karanlık köşe başlarında yolumu gözlüyor. Bense; hiçbir şey yapamadan, olabildiğince hızlı yaklaşıyorum köşe başlarına.
 
yalnızlık mesajları
 
Bir sigara dumanı kadar benim yalnızlığım. İçe çekilen bir nefes, içte kalan birkaç saniyelik bir duman ve dışa atılan bir nefes daha. İşte benim yalnızlığım bu, gelsen sigaraya elim değmez bir daha.
 
 
Yalnız kaldığım günleri unuttum ben sevgili, say say bitmedi, çiz çiz yetmedi duvarlar. Üç ev değiştirdim de geldim, hala yalnızım ve sen olabildiğince yoksun. Sen de yalnız kal, belki o zaman değişir fikrin kalkar gelirsin olmadık yerlerden, olmadık saatlerde.
 
 
Akrep bile yelkovanın peşinde, o bile yalnız. Her gün 24 kere buluşabiliyorlar, ne acı. Yalnızlık katlanılası bir cehennem değil, zaten cennetin de kapıları kapalı.
 
 
Kendimi sana değil, yalnızlığın koynundaki koyu bulutlara bırakıyorum artık. Orada bir müzik var ve durmadan beni çağırıyor. Düzenimi bozmuyor hiç. Gidiyorum, ceketimi asıyorum sandalyeye ve uzanıyorum yanına. Başımı okşuyor yalnızlık, kal bu gece diyor. Kalıyorum…
 
 
Yalnız kalmak Allah’a mahsus diye biliyordum, değilmiş. Yakama yapıştı bu deli vurgun. Kaçamıyorum ve olabileceğimden daha fazla yalnızım. Ne bir ses, ne bir nefes duyamıyorum. Kulaklarım yabancılaştı, tanıklık etmiyor hiçbir sese, dilimse artık benden ayrıldı, şahit bile olmuyor hiçbir nefese.

Farklı ve Özel Tesettür Abiye Modelleri

Farklı ve Özel Tesettür Abiye Modelleri |  görsel 1
Yeni nesil moda anlayışı ile tüm kullanıcılar kendi zevklerine ve beğenilerine göre ürünler seçebiliyorlar. Bu farklı ve ideal ürünler zaman içinde kullanıcı alışkanlıklarını da değiştirerek yeni ve modern bir tarz oluşturuyorlar. Özellikle tesettür modası kendi kulvarında etkin şekilde kullanılan ve yaygın bir biçimde beğeni kazanan özel moda akımlarındandır. Bu etkili ve farklı modeller sayesinde kapalı giyinen bayanlarda artık çok daha etkili ve inanılmaz bir görünüme kavuşmuşlardır. 
 
 
Farklı şekillerde düzenlenen tesettür abiye modelleri her bakımdan ihtiyaçları karşılayan aynı zaman şık yapıları ile çok özel ürünlerden oluşmaktadır. Özel gün ve gecelerde rahatlıkla giyilebilen bu ürünler, bayanların ilgisini çeken inanılmaz ve çok özel parçalardan oluşmaktadırlar. Sizler için sunulan hoş renkli ve inanılmaz şık bu ürünler ile en güzel davetlerde sizler de farklı bir yapıya ve görselliğe kavuşabilirsiniz.
 
tesettür abiye
 
Etkili ve inanılmaz birçok modelin yer aldığı tesettür modası, her zaman en doğru şekilde tasarlanarak, tesettürlü bayanların tüm beklenti ve ihtiyaçlarını etkin şekilde karşılamaktadır. Bu özel ve farklı modeller, yenilikçi tarzları ile modern ve farklı kesimler ile arzu edenlerin kullanımları için çok uygun kıyafetlerdir. 
 
 
En farklı ve en ideal şekilde tesettür giyime has yapılarda hazırlanmış birçok model bulunuyor. Bunlardan ilk dikkati çeken tesettür gelinlik modelleri her zaman sizlerin de en etkin ve en kesin sonuç alacağınız modellerdendir. Evlilik hazırlıklarında genç bayanların güzel ve hoş giyim isteği malumdur. 
 
tesettür giyim
 
Tüm bu beklentileri de en iyi şekilde karşılayan gelinlikler harika ve inanılmaz model çeşitleri ile tüm bayanların beğenisini karşılamaktadır. Bu etkileyici ve özel parçalar sayesinde farklı sonuçları da elde edebilirsiniz.Seçkin markaların yükselişi de hızlı şekilde gerçekleşiyor.


Sadece tesettür modasına ait ürünler derleyen ve hazırlayan bu ürünler, her alanda her türlü beklentiler için özel olarak üretiliyor. Özel kesimleri, uygun giyim tarzının modern çizgiler ile birleşmesi çeklinde göze çarpmakta. 
 
tesettür
 
Etkili ve inanılmaz modeller sayesinde, en kesin ve özel çözümleri sizler de elde edebilirsiniz. Geleneksel yapıdan farklı olan renkler ve modeller artık kapalı bayanlarında şık olabileceğinin en güzel göstergesi durumundadır. Pantolon üzerine giyilebilen tesettür tunik modelleri en başarılı parçalardan birisi.


Bu özel parçalar, bol ve farklı çeşitleri ile her zaman giyilebilecek en fazla tercih edilen modeller arasında geliyor. Uzun ve dökümlü yapıları, hatları kapatması ve ideal boyutları ile bayanların ilk tercihi olan farklı modeller arasında gelmektedir. 

Sevgiliye Uzun Aşk Sözleri

Sevgiliye Uzun Aşk Sözleri |  görsel 1
Sevgiliye söylenebilecek en güzel uzun aşk sözleri ve en anlamlı aşk sözlerini bulabileceğiniz yazımızdaki sözleri facebook ve benzer sosyal ağlarda diledeğinizce paylaşabilirsiniz.
 
 
Bam telime dokunurda ellerin, söyleyemem. Her cümlende, her nefesinde biraz daha kırıyorsun. Kara bulutların içini delemiyorum, çıkamıyorum bu karanlıktan. Karşına geçip konuşamayınca insan, dilin bir alamı kalmıyor. Sözcükler terk ediyor bedenimi, geriye bir tek aşk kalıyor.
 
 
Büyük bir korku var içimde. Sanki aşık olmak üzereyim, sanki yakınlarımda bir yerlerde beni bekliyorsun gibi hissediyorum. Sokakları terk edeceğim sevgili, etrafımdaki kırık kalpleri gördükçe yalnızlıktan yana mutlu olmayı seçiyorum. Kırılmaktan korkuyorum. Güzel başlamasından ve kötü bitmesinden korkuyorum. Bitecek biliyorum, ya kavgayla son verilecek bu davaya, ya ölümle. Kavga ayırmasa ölüm ayıracak. Gelme yakınlarıma, ben seni tanımadan, görmeden, bilmeden ve dokunmadan sevmeyi öğrendim. Olmayan sevgiliye mektuplar yazmayı öğrendim.
 
aşk sözleri
 
Toplansa bütün insanlık, hepsi bir araya girse ve içlerinde sen olsan sadece, gözüm kapalı bulurum nerede olduğunu. Benim gözüme görünen tek insan sensin. Benim burnumun aldığı tek koku senin kokun. Benim gözlerim baktığı her noktada sadece sen varsın. Bir gün seni sevdiğimden şüphe edersen, kaybol kalabalıkların içinde, ben yine seni bulacağım ve ilk günkü aşkla saracağım.
 
 
Şüpheler kemiriyor içimi, ya sevmiyorsan diyorum bazen. Ya hiç benim olmadıysan, ya hiç gerçek duygulara sarılmadıysan. Bir sıkıntı doğuyor gün batımında içime. Yakamı bırakmıyor huzur düşmanları. İçimi tırmalıyor düşünceler, en iyisi mi sen hiç yanımdan gitme sevgili.
 
 
Varlığın varlığıma anlam katan en nadide çiçek tadında, taze ve bahar kokulu… Duyguların saçlarımın arasına yerleşen bir taç, gözlerin yüzümü aydınlatan ve ısıtan en sıcak güneş… Seni seviyorum be kadın, hiç olmadığım kadar ve hiç olmadığım bir yerde yine adını zikrediyorum.
 
uzun aşk sözleri
 
Gözlerin değince gözlerime bir büyük tasa alır içimi, yakar bakışların bana ait ne varsa en derinden. Sen öyle bir bakarsın ki, kış aniden tepeme çöker, güneş karı deler. Üşürken ısınmaya, sıcakken üşümeye başlarım gözlerin karşımda durunca. Seni sevmek böyle bir şey sevgili… İnsan hem korkuyor sevmeye, hem kendini geri çekemiyor sevmekten.
 
 
Sessiz tepelerden gün ışıyor seninle birlikte. Bütün kalabalıklar dağılıyor, büyük bir sessizlik hakim oluyor buralara. Seni sevmek adamı düşündürüyor sevgili; hem tatlı duygular boğuşuyor, hem acı günler buluşuyor.
 
 
Keşke sarabilsem kokunu en derinlerime kadar… Koysam içime seni saklasam ve hiç oradan çıkmasan….

aşk sözleri

Popüler Yazılar

Sevgiliye Uzun Mesajlar
21/10/2014
Kardeşlik Sözleri
02/02/2015
Küfürlü Sözler
20/10/2014
Sevgiliye iyi geceler Mesajları
İyi Geceler Mesajları
06/11/2014

Son Yazılar

Sevgiliye Uzun Aşk Sözleri Sevgiliye Uzun Aşk Sözleri

yeni 23 Kasım 2015, 22:02

Kardeşlik Sözleri 2016 Kardeşlik Sözleri 2016

yeni 19 Kasım 2015, 16:29

Aşk Sözleri, Aşk Mesajları Aşk Sözleri, Aşk Mesajları

yeni 18 Kasım 2015, 11:23

Özlem Mesajları, Özledim Sözleri Özlem Mesajları, Özledim Sözleri

yeni 16 Kasım 2015, 14:45

Etkileyici Aşk Sözleri Etkileyici Aşk Sözleri

yeni 13 Kasım 2015, 13:27

Anlamlı Güzel Sözler Anlamlı Güzel Sözler

yeni 12 Kasım 2015, 15:20

Ayrılık ve Nefret Sözleri Ayrılık ve Nefret Sözleri

yeni 10 Kasım 2015, 14:55

Sevgiliye Sevgi Sözleri 2016 Sevgiliye Sevgi Sözleri 2016

yeni 09 Kasım 2015, 10:13

Laf Koyan Kapak Sözler 2016 Laf Koyan Kapak Sözler 2016

yeni 05 Kasım 2015, 09:46

Güzel 2016 Aşk Sözleri Güzel 2016 Aşk Sözleri

04 Kasım 2015, 13:07

Yalnızlık Mesajları 2016 Yalnızlık Mesajları 2016

03 Kasım 2015, 13:44

Yeni Ayrılık Sözleri 2016 Yeni Ayrılık Sözleri 2016

03 Kasım 2015, 13:39

Sevgiliye Uzun Günaydın Mesajları Sevgiliye Uzun Günaydın Mesajları

02 Kasım 2015, 14:21

İyi Geceler Mesajları İyi Geceler Mesajları

30 Ekim 2015, 13:48

Eşime Aşk Sözleri Eşime Aşk Sözleri

28 Ekim 2015, 10:02

Ayrılık Mesajları 2016 Ayrılık Mesajları 2016

26 Ekim 2015, 12:09

Sevgiliye Doğum Günü Sözleri 2016 Sevgiliye Doğum Günü Sözleri 2016

23 Ekim 2015, 14:28

Sevgiliye Aşk Sözleri Sevgiliye Aşk Sözleri

21 Ekim 2015, 13:09

Evlilik Yıldönümü Mesajları Evlilik Yıldönümü Mesajları

21 Ekim 2015, 12:23

Süper Aşk Mesajları Süper Aşk Mesajları

19 Ekim 2015, 11:27

aşk sözleri En Güzel Aşk Sözleri

19 Ekim 2015, 11:14

aşk sözleri Aşk Sözleri

15 Ekim 2015, 12:32

sevgiliye güzel sözler Sevgiliye Güzel Sözler

14 Ekim 2015, 15:19

sevgiliye seni seviyorum sözleri Sevgiliye Seni Seviyorum Sözleri

13 Ekim 2015, 13:42

çıkma teklifi En Güzel Çıkma Teklifleri

12 Ekim 2015, 12:28

duygusal aşk sözleri Duygusal Aşk Sözleri

11 Ekim 2015, 21:00

sevgiliye doğum günü mesajları Sevgiliye Doğum Günü Mesajı

09 Ekim 2015, 14:35

anlamlı uzun aşk mesajları Anlamlı Uzun Aşk Mesajları

08 Ekim 2015, 10:23

sevgiliye iyi geceler mesajları Sevgiliye İyi Geceler Mesajları

07 Ekim 2015, 11:04

sevgiliye uzun günaydın mesajları Sevgiliye Uzun Günaydın Mesajları

06 Ekim 2015, 12:01

aşk sözleri yeni 2016 Aşk Sözleri Yeni 2016

05 Ekim 2015, 11:16

Güzel İltifatlar Sözler Güzel İltifatlar Sözler

05 Ekim 2015, 11:30

aşk sözleri 2016 Yeni Aşk Sözleri 2016

03 Ekim 2015, 23:50

eşime aşk sözleri Eşime Aşk Sözleri

02 Ekim 2015, 14:39

--- > TÜM YAZILARI GÖR < ---