İzmir İdata'dan Vize Almak

vize danışmanlık
Her ülke yurt dışından gelen vatandaşları belirli kurallar çerçevesinde kabul eder. Bu kendi ülkelerindeki güvenliği kontrol altında tutabilmek için gereklidir. Vize işlemleri de bu işlemler arasında en etkili kontrol prosedürüdür. Vize talebinde bulunmak isteyen bireyler büyükşehirlerde bulunan konsolosluklara başvurarak vize işlemlerini başlatabilirler. Vize danışmanlık firmamız bu alanda vize sürecinin en hızlı şekilde tamamlanması için başvuru sahiplerine etkin destekler verebileceklerdir. İlk defe vize başvurusu yapan şahısların şahsen müracaatları gereklidir. Ancak daha önceden schengen vizesi almış bireyler işlemlerini vize danışmanlık firmaları aracılığı ile de tamamlayabilmektedirler. Schengen vizesi 26 Avrupa ülkesini kapsayan ortak bir kurallar bütünüdür. Bu ülkelerden birine seyahat için aldığınız vize ile diğer ülkeler arasında da seyahat edebilirsiniz.
 
Vize işlemlerinizin başlatılması için randevu alınması gereklidir. Alınan randevu tarihine kadar tüm belgelerin eksiksiz olarak doldurulması şartı aranmaktadır. Konsolosluk yetkilileri vize talebinde bulunan bireylerin ülkeye giriş amacını ve seyahati karşılayacak ekonomik durumlarının net olarak belgelenmesini isteyeceklerdir. Bunun için İzmir idata danışmanlık firması olarak tüm vize başvurusunda bulunacak bireyler için profesyonel hizmetler vermektedir. Tüm belgelerin eksiksiz bir şekilde teslim edilmesi için gerekli yönlendirmeler yapılmaktadır. Kısa süreli başvurularda schengen vizesi için belgeler tamamlanmalıdır. Uzun süreli başvurularda ise oturma ve çalışma izni gibi belgelerde istendiği için farklı bir süreç takip edilecektir. 2014 yılından yeni yürürlüğe giren bir uygulama ile Türk vatandaşlarına 24 saat içerisinde verilebilen ekspres vize seçeneği de sunulmaktadır.
 
Vize başvurusunda gerekli belgeler arasında tam ve eksiksiz bir şekilde doldurulan başvuru talep formu, en az altı ay daha geçerliliği bulunan pasaport, 2 adet biyometrik fotoğraf, kimlik fotokopisi, uçak biletleri ve konaklama alanında rezervasyon bilgileri her başvuru sahibinden istenen evraklar arasında yer almaktadır.İtalya vizesi başvurularında SSK’lı çalışanların başvuru belgeleri içerisinde Güncel tarihli şirket evrakları, SGK işe giriş bildirgesi, son üç aylık banka hesap özeti ve maaş bordrosu gerekli olmakta, öğrenci ise başvuru sahibi öğrenci belgesi, ya da ev hanımı ise seyahati ve İtalya’da geçirilecek zaman dilimini finanse edebileceklerine dair belgeler istenecektir. Bu finanse durumlarının kim yapacaksa o kişinin gelir düzeylerine dair evraklar istenecektir. Tam ve eksiksiz evrak teslimi ile vize işlemlerinin olumlu bir şekilde sonuçlanma süresi 5 iş günüdür. Eğer belgelerde eksiklik çıkarsa bu süre 15 ile 30 iş günü arasında değişen zaman dilimlerine kadar uzar. Hatta konsolosluk yetkilileri belgeler arasında uyuşmazlıklardan şüphelenirse ayrıntılı tatbikat isteyebilir ve süre 60 iş gününe kadar çıkabilir. Bu neden evrakların tamamlanması aşamasında yetkin bir danışmanlık firmasından destek alınması bu sorunlarla karşılaşmamak adına önemli olacaktır.

Sevgiliye Ayrılık Sözleri/Mesajı/Yazıları

Sevgiliye Ayrılık Sözleri/Mesajı/Yazıları |  görsel 1
Sevgiliye ayrılık sözlerini, mesajlarını, yazılarını ve mektuplarını bulabileceğiniz bu yazımızda ayrılıktan bahsettik. 
 
Ne uykusuzluktan ne gecenin uğultusundan ne de acıdan,sadece iki uzaklıktan kavuşmuyor gözlerim.
 
 
Gittin ya şimdi yaşamak en rezil intihar şekli benim için.
 
 
İçimde yangın gözyaşları, Bulutsuzluklar içinde kavruluyor gibiyim. Boğum boğum yalnızlık, sanki kalbimin içinde bir neşter. Gözlerim bilinmeyenlerin yansıması, ayrılık karası.
 
 
Şehrin sokakları yağmura yenik düşerken, gözlerimde mavi hatıraların son kırıntısı, içimde açan son çiçekleri de solduran sen, sonbahar hırsızı.
 
ayrılık mesajı
Bir gün, yoldan geçen herhangi birinin gözlerinde anımsayacaksın beni. Bir şarkıda karşılaşacaksın ya da hiç istemesen bile silmeyi beceremeyeceğin bilinçaltın yüzünden rüyanda göreceksin. Vedalaşırken sahteydi belki hüznün ama inan bir gün ağlayacaksın.
 
 
Şarkımızı duydum aklımdan geçtin, hüzünlenmedim, gülümsemedim. Belki artık benim için sadece herhangi biri oluşuna birazcık içerledim.
 
 
Gülizar bir cennetin orta yerinde yapayalnız kalmak neyin cezasıdır? Gittiğin cennet
 
 
Sensizliği bana ilikleyip çıkıyorum dışarı, yokluğundan ala soğuk mu olur? Hayatımın güneşiydin, gün mü kaldı şimdi?
 
 
Kapkaranlık yollarda, mezarlık gibi sessiz adımlarım. Çıt çıkmıyor korkuyorum. Hayatımın ışığıydın, ışık mı kaldı şimdi?
 
 
Uykuların anlamı yok, sabahın ya da gecenin. Gün doğmuş mu batmış mı farkında değilim. Bana hayatımın anlamısın derdin, ne anlamı kaldı şimdi? Anlat ben de bileyim.
 
 
Son bakışını bir çiçek saydım, kurutup saklıyorum gönlümün arasında.
 
 
Karanlık kaplıyor dünyamı. Kafamda acılar, üzgünlüğüm, çaresizliğim. Bu yüzden erken ölürüm ya neyse. Yine de her gece resmine bakıp iyi geceler diliyorum. Senle geçmiş günlerimi hala seviyorum.
 
 
Seni ilk gördüğümde içime ince bir sızı inmişti. İşte o demiştim. Yanılmamıştım da ama bir gün gideceğini de hiç düşünmemiştim. Şimdi sen yoksun ama bir gariplik var bu işte.
 
 
Şimdi kimi inandırırız ayrıldığımıza, mahşere düşsek, beni senden sorarlar.
 
ayrılık sözleri
İlk defa kutlu olmayacak hiçbir günüm, yeni bir yıla girmeyeceğim, doğum günüm gelecek doğmamış olmayı dileyeceğim.
 
 
Geçmişten bir an çalsam, burnunun ucundan öpsem, gözlerine baksam. Sadece bir kez gitme desem.
 
 
Her gün taze çiçekler koyuyorum masanın üzerine, unuttuğun eşyalar mabedine. Kızıl bir ışık vuruyor akşama doğru, dayanamıyor ağlıyorum.
 
 
Baktıkça dünyanın merkezi dediğim yüzün, ne yana dönsem karşımda. Odalarda yankılanıyor sanki sesin. Madem gittin, söyle de veda etsin hayalin.
 
 
Gitme, sensizlik denizinin girdabında beni yapayalnız bırakma. Daha kaç gece dayanabilirim, sensizliğin sessiz soğuk çığlıklarına. Senden sonra kim gülse, tuz serper yüreğimde açtığın yaraya.
 
Bir diğer yazımız olan ayrılık sözleri'ne de bakabilirsiniz.

Eşime Aşk Sözleri

Eşime Aşk Sözleri |  görsel 1
aşk sözleri, aşk mesajları, etkileyici aşk sözleri, aşka dair sözler, aşk yazıları, aşk şiirleri, aşkıma sözler, sevglime sözler, eşime sözler, kocama aşk sözleri, karıma aşk sözleri, nişanlıma aşk sözleri, sözlüme aşk sözlerini bulbileceğiniz sayfamıza hoşgeldiniz.
 
Bırak kaybolayım gözlerinde. Yerim yurdum belli olmasın. Arayan beni senden sorsun. Kimin aklına düşsem, onun gözlerinde demleniyordur o desin. Öyle karışayım ki sana, karşılarında görseler bile beni kimse bilemesin.
 
 
Ne geçmiş ne gelecek. Hiç biri yok aklımda, nerden gelmişim nereye gidiyorum ben bile bilmiyorum. Tüm zamanların hükmünü yitirdiği bir yerdeyim. Seni öyle zamansız, öyle sonsuz seviyorum.
 
 
Benim için umulmadık bir şanssın, Allah’ın bir lütfu. Gözlerin şimdiye dek hayal bile edemediğim zenginliklere ve ufuklara dalmaya zorluyor beni.
 
 
Göz göze geldiğimiz zamanlarda yani dünyayı unutup bir tek biz olduğumuz zamanlarda, gözlerinde kaybolmayı istiyorum. Günlerce ve gecelerce. Ve sonsuza dek sürsün istiyorum bu kayboluş döngüsü.
 
 
 
Sesini her duyduğumda, hiç gitmediğim sahil kenarlarında geziyorum. Hiç bilmediğim kuşlar cıvıldıyor içimde. Cennet diyorum, seni gördüğümdür.
 
aşk
Seni seviyorum, içimde bağıra çağıra. Seni seviyorum, bu bir soru değil ki, bu yüzden, korkma, karşılık falan da beklemiyorum.
 
 
Yüreğimden havalanan bütün kelebeklerin konduğu bir çiçeksin. Göğüm seninle mavi, sularım seninle serin.
 
 
Sanki ben hiç yaşamamışım gibi, beni uykumdan uyandıran soğuk bir su gibi hayatı çarptın yüzüme. Aydım seninle, güldüm seninle, yaşadım, oldum, öldüm seninle.
 
 
Uzak, yakın, bildik, yabancı, tüm canlı cansız bilsin seni sevdiğimi. Sıcacık düşüyor içime gülüşün, eski kuşaklardan kalan bir miras bu bize, sen diyeceğime aşk deyiveriyorum.
 
 
Zaman zaman çevremdekilere senden bahsederken, sonradan bakıyorum da, uzun uzun düşünüp taşınmadan seviyorum deyivermişim, en küçük sallantıya kapılmadan.
 
aşk
Hayat öpücüğüm, deniz gözlüm, yıldızlı gecem… İster cefa ister sefa ne gelirse gelsin, bana hoştur senden gelen.
 
 
Seni görse şair şirinden utanır, güller güzelliğinden utanır. Yüreğimi görseler, yer yerinden oynar Kays Mecnun’luğundan utanır.
 
 
En güzel sabahlar gözlerinden geçermiş, söyleseler gülerdim. Ellerinin sihri nedir hiç çözemedim, ben sevmeyi senin ellerinden öğrendim.
 
 
Sadece sarıl bana, terinle harmanlansın kokum. Ellerin saçlarımda kalsın, bir yavru kedi olayım dizlerinde tamamlansın en derin uykum.
 
 
Gözlerinin içine hapset beni sevdiğim, bakan beni görsün. Hüzünlenip ağlarsan kıyamam incilerine varsın gözlerinden ben dökülsün.
 
 
Masalsı bir sesin var senin, ne dersen de sonunda gökten 3 elma düşecek ve birinin kokusu mutlaka bizim nefesimize sinecek
 
Diğer yazımıza olan sevgiliye uzun mesaj konumuzada bakabilirsiniz.

Yıl Dönümü Mesajları (tanışma günü sözleri)

Yıl Dönümü Mesajları (tanışma günü sözleri) |  görsel 1
yıldönümü sözleri, tanışma günü sözleri, yıl dönümü mesajları, tanışma mesajları, tanıştığımız gün sözleri
İnsanlar şarkılar mırıldanıyordu, Sezen radyoda yaz bitmeden gel diyordu, sanki melekler gökyüzünde dans ediyordu. Şeker dağıtan çocuklar vardı. Bana en mavi düşleri getirmiştin ve ellerin hala bir çocuk gibi şeker kokuyordu.
 
 
Seni ilk gördüğümde, bundan daha fazla sevemem demiştim. Affet sevgilim bilmeden yalan söylemişim. Seni her gün her zamankinden daha çok seviyorum. Seni daha çok seveceğim nice yıllara bir tanem.
 
 
Güneşim, sen doğdukça ömrüme ben bir günebakan gibi boynum hep sana dönük duracağım. İyi ki tanıdım seni.
 
 
Belki hep mutlu olmayacağız, bazen gülüp bazen ağlayacağız, ama hep beraber olacağız geride bıraktığımız dünlerde olduğu gibi. Yıl dönümüzüz kutlu olsun.
 
 
Seni her gördüğümde, ilk gördüğüm günün heyecanını kalbimde hissediyorum. Seneler geçse de aynı  heyecanla sana gülümseyeceğim
 
tanışma günü
İyi ki tanıdım seni, iyi ki bana ellerini verdin, iyi ki birlikte yaşlanıyoruz. Gülüşün dünyamın cenneti, sen hep gül, böyle, şimdiki gibi. Yıl dönümümüz kutlu olsun sevgilim.
 
 
Yaşadığımız onca güzel anıdan sonra seninle yeni maceralar için sabırsızlanıyorum. Güzelin daha güzeli, mutluluğun daha da mutlandığı günlere. Yıldönümümüz kutlu olsun.
 
 
Sevgim, sevenim, sevdiğim, sevgilim olduğun için, beni böyle sevilmenin olabilirliğine inandırdığın ve yüreğimde böyle büyük bir sevginin kaynağı olduğun için, varlığın için, teşekkürler sevgilim. Önümüzdeki her yılı daha büyük bir sevgiyle karşılamak dileğiyle, nice yıllara şiir yüzlüm.
 
 
Bizden öncesini hatırlamıyorum, sanki ben bizle var oldum. Biz olduğumuz günün anısı, güzel günlerle ölümsüzleşsin. Seni seviyorum, nice yıllara.
 
 
Güven duymak ve ne olursa olsun yanımda olacağını bilmek bir ömür kelimelere sığmaz. İyi ki tanıdım seni.
 
 
Bana yaratılmış en özel varlık, seni bana beni sana yazan Allah’a şükürler olsun. İyi varsın, iyi ki tanıdım seni.
 
 
Her an yanımda bile olsan, gözümü kırptığımda güzelliğini göremediğime yanarım. Hep yanımda ol, nice yıllara bir tanem.
 
yıldönümü
Hala birbirine hayran hayran bakan çocuklar gibiyiz ya, umarım torunlarımız olduğunda da hala hayran gözlü çocuklar oluruz. Seni seviyorum, yıldönümümüz kutlu olsun.
 
 
Sözlerin, sevgilerin ve hayatın her şeyin sıradanlaştığı bir zamanda gerçek sevginin anlamını öğretensin. İyi ki varsın, nice yıllara.
 
 
Yaşlanıp, her şeye hayıflanan aksi bir ihtiyar olup camdan torun yolu gözleyeceksem, karşımda çayını yudumlayıp dinlermiş gibi yapan da sen olmalısın. O günleri birlikte görmek umuduyla, nice yıllara aşkım.
 
Yıldönümü ile ilgili daha fazla söz için yıldönümü sözleri yazımıza bakabilirsiniz.

Güncel Bilgi ve Yeniliklerin Adresi

Güncel Bilgi ve Yeniliklerin Adresi |  görsel 1

Online platform adı altında kaliteli bir şekilde tüm online ziyaretçilerine hizmet vererek bilgiden istifade etmelerine yardımcı olan Mmsrn adresi ile artık zamanınızı daha etkin bir şekilde geçirmeye başlayacaksınız. Güncel bilgi ve yeniliklerin yer aldığı adreste hemen her gün Dünya’dan ve ülkemizden en çarpıcı başlıklar aktarılmaya çalışılmaktadır. Sürekli olarak bilgi içerikli paylaşımlar yaparak ziyaretçilerinden tam not almayı başaran sitede aradığınız tüm başlıkları da kolay bir şekilde bulabilmektesiniz. Buna göre dini, teknoloji, internet, Domain ve Hosting, Fizik, geometri, yazılım, webmaster, matematik ve java gibi daha pek çok kategoriye de hızlı bir şekilde sorunsuz erişim ayrıcalığına da sahip olmaya başlayacaksınız. Aynı zaman da siteye eklenmiş olan en son başlıkları da son yazılar sekmesinde bulabileceksiniz. Üst düzey hizmet ve kapsamlı eğitim çalışmaları başarılı bir kişisel blog sayfası olarak göz boyayan sayfaya kişisel blog aracılığı ile yönelmeye başlayarak ilginizi çeken tüm başlıklara da en iyi şekilde yönelebilirsiniz.

kişisel blog
Günümüzde sürekli olarak dünyada meydana gelen yeni gelişmeleri an be an takip ederek bilgi almaya çalışmaktayız. Fakat bundan böyle tüm pratik ve yenilikçi bilgileri tek tek aramanıza gerek kalmadan güvenilir web sitesi ile hızlı bir şekilde ulaşabileceksiniz. Bilimsel odaklı başlıklara her daim ilgi duya tüm bilimcilerin hoşuna gidecek olan bilimsel yazılar, adreste ki yerini almış bulunmaktadır. Üstelik daha önce hiç bilmediğiniz konular da ele alınarak online ziyaretçilerine karşı en iyi şekilde lanse edilmektedir. Bilimsel yazıların neler olduğunu merak eden kişiler ise bilimsel yazılar sekmesine doğru yol almaktadır.

Sitenin oldukça geniş hizmet ve bilgi ağı sayesinde küçükten büyüğe herkes yararlanabilme şansına sahip olacaktır. Buna göre site sahibiyseniz ve sitenizin kod bölümü ile ilgili eksik bilgilere sahipseniz en doğru adrestesiniz diyebiliriz. Sitene kod ekle seçenekleri üzerinden yola çıkarak öğrenmek istediğiniz tüm bilgileri de en ince ayrıntısına kadar keşfetmeniz de bundan böyle an meselesi. Erişimlerinizi hızlı ve sorunsuz bir şekilde yapabilmeniz adına hemen sizlerde sitene kod ekle blog sayfasında ki yerinizi almaya başlayın.

Popüler Yazılar

uzun mesajlar
Sevgiliye Uzun Mesajlar
21/10/2014
kardeşlik sözleri
Kardeşlik Sözleri
02/02/2015
kapak sözler
Laf Koyan Kapak Sözler
20/10/2014
iyi geceler sözleri
İyi Geceler Mesajları
06/11/2014

Son Yazılar

Sevgiliye Ayrılık Sözleri Sevgiliye Ayrılık Sözleri

yeni 31 Ağustos 2015, 13:19

Eşime Aşk Sözleri Eşime Aşk Sözleri

yeni 28 Ağustos 2015, 10:45

Yıldönümü Mesajları Yıldönümü Mesajları

yeni 27 Ağustos 2015, 09:44

anlamlı sözler Anlamlı Sözler

yeni 26 Ağustos 2015, 15:11

ayrılık sözleri Ayrılık Sözleri

yeni 24 Ağustos 2015, 15:00

Aşka Dair Güzel Sözler Aşka Dair Güzel Sözler

yeni 21 Ağustos 2015, 17:33

aşk sözleri Aşk Sözleri

yeni 20 Ağustos 2015, 17:51

Komik Sözler Komik Sözler

19 Ağustos 2015, 15:37

Arkadaşlık Sözleri Arkadaşlık Sözleri

18 Ağustos 2015, 15:30

aşk sözleri kısa Aşk Sözleri Kısa

17 Ağustos 2015, 15:17

Çay İle İlgili Sözler Çay İle İlgili Sözler

yeni 17 Ağustos 2015, 14:28

güzel aşk sözleri En Güzel Aşk Sözleri

14 Ağustos 2015, 10:58

yeni aşk sözleri Yeni Aşk Sözleri

12 Ağustos 2015, 10:42

özlem sözleri Özlem Sözleri

10 Ağustos 2015, 15:01

sevgi sözleri Sevgi Sözleri

07 Ağustos 2015, 11:50

aşk sözleri En Güzel Aşk Sözleri

05 Ağustos 2015, 10:33

aşk sözleri Aşk Sözleri

03 Ağustos 2015, 10:50

komik fıkralar En Komik Fıkralar

31 Temmuz 2015, 15:20

sevgiliye kısa aşk mesajları Sevgiliye Kısa Aşk Mesajları

30 Temmuz 2015, 13:36

eski sevgliye sözler Eski Sevgiliye Sözler

27 Temmuz 2015, 16:49

kıskançlık sözleri Sevgiliye Kıskançlık Sözleri

23 Temmuz 2015, 14:21

aşk sözleri Sevgiliye AŞK Sözleri

21 Temmuz 2015, 13:38

kızlar için güzel sözler Kızlar İçin Güzel Sözler

20 Temmuz 2015, 13:56

ayrılık Sevgiliye Ayrılık Sözleri

16 Temmuz 2015, 09:49

komik Esprili Komik Sözler

13 Temmuz 2015, 10:35

aşk ile ilgili Aşk İle İlgili Sözler

09 Temmuz 2015, 10:03

anlamlı sözler Anlamlı Güzel Sözler Kısa

02 Temmuz 2015, 15:43

sevgiliye etkileyici sözler Sevgiliye Etkileyici Sözler

29 Haziran 2015, 13:33

hayata dair sözler Hayata Dair Anlamlı Sözleri

23 Haziran 2015, 13:13

aşk acısı sözleri Aşk Acısı Sözleri

19 Haziran 2015, 14:54

anlamlı ve romantik sözler Anlamlı ve Romantik Aşk Sözleri

17 Haziran 2015, 13:21

sitem dolu sözler Sevgiliye Sitem Dolu Sözler

16 Haziran 2015, 13:56

aşk dolu sözler Sevgi Dolu Aşk Sözleri

11 Haziran 2015, 20:50

anlamlı ayrılık sözleri Anlamlı Ayrılık Sözleri

06 Haziran 2015, 22:03

çıkma teklifi sözleri Romantik Çıkma Teklifi Sözleri

13 Mayıs 2015, 00:11

romantik aşk sözleri Romantik Ask Sözleri

06 Mayıs 2015, 16:34

aşk sözleri kısa Sevgiliye Kisa Ask Mesajlari

Ocak 2015, 21:24

iltifat Sevgiliye Iltifat Sozleri

18 Aralık 2014, 21:08

kapak Laf Koyan Kapak Sözler

28 Şubat 2013, 16:57

--- > TÜM YAZILARI GÖR < ---