Sevgiliye Anlamlı Uzun Aşk Mesajları, Sözleri

Sevgiliye Anlamlı Uzun Aşk Mesajları, Sözleri |  görsel 1
Sevgiliye söylenebilecek en güzel ve anlamlı uzun sözler/mesajları sayfamızda bulabilirsiniz. Sevdiğiniz kişiyi mutlu etmek için aşağıdaki sözleri ona gönderin ve yüzünden bir tebessüm oluşmasına neden olun. Her insan kendisine uzun mesajlar atıldığında mutlu olur. Aşağıda sevgiliye uzun aşk mesajları, anlamlı uzun aşk mesajları ve anlamlı aşk sözleri gibi sözler bulabilirsiniz.
 
Boş bir sokakta seni aramak dedikleri bu olsa gerek. Tek bir ses, tek bir ayak izi yok. Ben hala senden bir parça bulmaya çalışıyorum geceleri bu boş sokaklarda. Seni sevebildiğim kadar sevmek istiyorum. En sonuna kadar sevmek, iliklerime kadar sevmek, damarlarımdaki kanın akışını hissedercesine sevmek istiyorum. Seni sevmekten başka hiçbir işle boğuşmak istemiyorum. Aklımda, ruhumda, bedenimde sadece senin düşüncen yer alsın istiyorum. Seni seviyorum.
 
 
Ruhumu bedenimden azat etmek istiyordum, nefes sayım bitsin ve bir an önce melekler beni başka bir dünyaya taşıyıp, buradan kurtarsın. Artık yaşamak denen şey bana anlamlı gelmiyordu. Gözlerim ya bileklerimde geziyordu, ya da boğazımda. Çekmecede bir bıçak, dolapta koca bir halat vardı. Ya kesecektim bileklerimi kanım akacaktı, ya asacaktım kendimi kanım donacaktı. Son sigaramı keyifli içmek için dışarı çıktım. Bir sigara içimlik ömür biçmiştim kendime. Sigaramı yaktım ve havayı dumanla doldurdum. Çektim, çektim ve çektim. Son bir nefeslik kaldı. Eve doğru yönelmiştim, tam kapıdan içeri girecektim ki burnuma bir koku takıldı. Kapattım gözlerimi, çektim rüzgarla burnuma dolan kokuyu. Kafamı çevirdiğimde seni gördüm. O an hayat yeniden başladı benim için, hayatta ilk defa yaşama sevinci hissettim. Sen benim intiharla gelen yaşama sevincimdin. Azraili misafir edecektim fakat önce sen geldin. İyi ki geldin… Seni sevmek ruha iyi gelen en iyi ilaçtır. Yüreğimde açan gülleri her gün sulamak boynumun borcudur. Bir gün beni fark etmen dileğiyle…
 
uzun aşk mesajları
Aşk dedikleri pek hayra alamet değil sanırdım seni tanıyana dek. Hayatıma küçük adımlarınla giriş yaptın ve o adımlarla koca bir hayat gittik seninle, gitmeye de devam edeceğiz biliyorum. Ne zaman ayaklarım gücünü kuvvetini kaybedip yürümekten vazgeçecek gibi olsalar, aklıma hep bana attığın ilk adım geliyor. Kalbime huzur, ayaklarıma güç doğuyor ve ben hala sana yürümeyi seviyorum kadınım. Seni ve sana dair olan her şeyi seviyorum. Senin yollarını, senin bakışlarını, senin ormanlarını seviyorum. Bana gölge oluşunu, bana güneş gibi doğuşunu seviyorum.
 
 
Yoruldun koşmaktan, hayata yetişmeye çalışmaktan. Az otur da yanı başımda soluklan. Gözlerin gezsin yüzümde, verdiğin soluğu ben çekeyim. Otur gözbebeklerime; demli bir çay ısmarlayayım, bir de tütünü koyu bir sigara. Üşüyen ellerin ısınsın yanaklarımda, bir de arkadan Zeki Müren gelsin “ Gitme sana muhtacım, gözümde nursun başımda tacım” desin. İşte o gün hiç gitmeyeceğiz, hiç bitmeyeceğiz.
 
 
Ben ki; hayatımda olmana şükreden köklü bir çınar ağacıyım. Sen varsın diye yaprak dökmem, rüzgara boyun eğmem. Salıncak kurup sallanırsın diye; dallarım kırılmaz benim. Yaz sıcağı başına geçer de gölgeme sığınırsın diye; köklerim toprağı bırakmaz, gövdem yıkılmaz. Ne kara kışlar gördüm, tek damla üstüme kar yağmaz. Varlığın özümü toprağa bağlamış bir kere, yüzüm sana dönük. Sen ol da; bu koca çınar seni dalsız, yapraksız, salıncaksız bırakmaz.
 
sevgiliye uzun aşk sözleri
Günaydın can içim. Nefes aldığını bilmek, güne güzel başlamam için iyi bir sebep. Aynı tarih ve saatlerde; aynı anda ikimizin de nefes aldığını bilmek, güzel bir kahvaltıyı hak ediyorsun demek. Biraz gülüşlerinden, biraz gözlerinin ışığından, biraz da kalbimde ki aşktan koyuyorum tabağına. Afiyet olsun.    
 
 
Böylesi güzel bir güne gözlerini kapatmak istemiyor insan değil mi sevgili? Sen yanımda olunca ne de çabuk geçti güneş batıya. Yatağına gir ve güzel bir uyku çek, güneş bizim için doğuya gidiyor. İyi geceler, seni seviyorum.
 
 
Seneler önce bugün biri benim için anne rahminden çıkıp, dünyada nefes almaya başlamış. İlk doğduğunda çok ağlamış, çok hastalanmış, gecelerce uyumamış ve uyutmamış. Önce emeklemiş, sonra yürümüş. Koşmaya da başlamış. Ayakları bana gelene kadar hiç durmamış. Okula başlamış. Büyümüş ve bana gelmiş. Hayatıma doğduğun gün için sana milyonlarca kez teşekkür ediyorum sevgilim. Dünya üzerindeki en değerli varlık olduğun halde; beni seçip bana emeklediğin, bana yürüdüğün, bana koştuğun için, beni sevdiğin ve benden vazgeçmediğin için sana minnettarım. Beni sensiz bir dünyada yalnız bırakmayıp bana dört kolla sarıldığın, benim kalbimi aralayıp içime aşk tohumları ektiğin için teşekkür ederim. İyi ki varsın. İyi ki benimsin. Doğum günün kutlu olsun. Seni çok seviyorum. Yeni yaşın ve bundan sonra ki bütün yaşlarında yan yana olmamızı diliyorum. Benimle yaş’lan.  
 
 
Bu yazıyı okuyanlar şunarı da okudu:

Oğuz'un Kişisel Blog'u

Oğuzun Kişisel Blogu |  görsel 1
Her insanın hayatında bazı hedefleri ve yapmak istediği birçok şey olabilir. Bunları gerçekleştirmek üzere çalışmalarımızı yaparken adımlarımıza dikkat etmeli ve her konuda bir bilene danışmalıyız. Eğer sosyal medya ve teknoloji üzerinde çalışmalar sürdüren biriyseniz bir kişisel blog takip edebilirsiniz. Böylece merak ettiğiniz her şeyin cevabını bir merkezden alma şansınız olacaktır. Kafanızdaki sorulara cevap verebilecek kişinin tek bir kişi olması oldukça iyi bir şeydir. Bu nedenle öğrenmek istediğiniz şeyleri kişisel blogumuzdan takip etmeniz gerekir. Blogda teknoloji ve internetle ilgili merak edilen her şeye ulaşabilirsiniz. Sürekli konu güncellemesi yapıldığı için sitemizden öğrenilecek şeyleri her zaman için bulabilirsiniz.
 
sosyal medya yönetimi
Sosyal Medya Nasıl Yönetilmelidir?
 
Sosyal medya günümüzde herkesin kullanmış olduğu ve oldukça güçlü olan, dev platformlardan oluşan sanal dünyadır. Sitesi olanlar, fikirleri olanlar ya da bu sosyal medya sitelerini kişisel olarak kullanmak isteyen kişiler sosyal medya hesapları açarlar. Sizler de kendinize istediğiniz bir platformdan sosyal medya hesabı açabilirsiniz. Fakat sosyal medya hesaplarının yönetimi de oldukça önemli bir konudur.
 
Atacağınız yanlış adımlar sizleri hesabınızdan edebilir. Bu nedenle sosyal medyanın gücünü tam olarak kullanabilmek için sosyal medyayı doğru kullanmak gerekir. Sosyal medya yönetimi konusunda işe yarar taktikler almak için blogumuza bakabilirsiniz. Blog içeriklerini düzgün bir şekilde okur ve hesaplarınıza da uygulamaya çalışırsanız kısa zamanda hesaplarınızdan tam verim alabilirsiniz.
 
teknolojinin zararları
Teknoloji ve Sosyal Medya
 
Sosyal medya internetin getirmiş olduğu yeniliktir. İnternet ve teknoloji gelişmemiş olsaydı sosyal medya siteleri de bugünkü konumlarında olamazlardı. Bu nedenle teknoloji, internet ve sosyal medya birbirlerini tamamlayan unsurlardır. Eğer iyi bir şekilde internet kullanmasını bilmiyorsanız sosyal medya hesaplarınızdan tam verim alamazsınız. Sitemizde sizler için gerekli olan birçok içerik vardır.
 
Bu içeriklere göz atarak ve içerikleri okuyarak sosyal medya hesaplarınız hakkında tüyolar alabilir, interneti nasıl kullanmanız gerektiğini de öğrenebilirsiniz. Aynı zamanda teknolojik aletlerin bilinmeyen özelliklerini de sitemiz sayesinde öğrenebilirsiniz. Eğer sitemizi düzenli olarak takip ederseniz bir zaman sonra interneti ve sosyal medyayı tam anlamıyla kullanmayı öğrenebilirsiniz.
 
Teknolojinin Hayatımızdan Çaldıkları
 
Teknoloji her ne kadar insanlar için vazgeçilmez bir kavram olsa da, verdiği kadar alan bir platformdur. Teknolojik aletler hayatımızı kolaylaştırır fakat bunu yaparken bazı şeyleri de bizlerden alır. Cep telefonları ve bilgisayarlar en çok kullanılan teknolojik aletlerdir. Bu aletler insanların vakitlerinin çoğunu alırlar. Teknolojinin zararları da yararları kadar fazladır.
 
Birçok şeyi artık istesek bile hayatımızdan çıkarmamız mümkün değildir. Fakat yalnızca bilgisayar ve cep telefonu kullanımına bile dikkat ederek zaman kazanabiliriz. Bu aletlere harcadığımız zamanın bir kısmını bile boşa çıkarabilsek teknolojinin hegemonyasını yıkma adına dev bir adım atmış oluruz. Bu alandaki davranışlarınıza dikkat ederek sizler de zamanınızı boşa çıkarabilirsiniz.

Sevgiliye İyi Geceler Mesajları, Mesajı

Sevgiliye İyi Geceler Mesajları, Mesajı |  görsel 1
Sevgiliniz var ve ona geceleri iyi geceler mesajları atmak istiyorsunuz ancak aklınıza ona layık güzel kelimeler cümleler gelmiyorsa, tamda istediğiniz sevgiliye iyi geceler mesajlarını sayfamızda bulabilirsiniz. Sizde sevgiliye iyi geceler mesajı arıyorsanız aşağıdaki sözleri kullanabilirsiniz. Sitemizdeki sevgiliye uzun iyi geceler mesajlarını sevdiğinize göndererek sabaha güzel başlamasını sağlayabilirsiniz.
 
Canım hiç istemiyor buz gibi yatağa girmeyi. Sensiz uyumayı da istemiyorum. Her anımda, her gecemde, her sabahımda seninle olmak istiyorum. Huysuzlanıyorum biraz, belki de isyana bağlıyorum bir süre. Sonra boş ver diyorum, nasıl olsa sabah koşarak yanıma gelecek. Hemen sabah olsun diye gözlerimi kapatacağım, iyi geceler sevgilim. Seni seviyorum.
 
 
Koca bir günün ardından yalnız yatağa girmek dokunmuyor değil, fakat biliyorum ki şu an sende böyle düşünüyorsun. Seninle aynı şeyleri hissettiğimi bilmek beni dünyanın en mutlu adamı yapıyor. Birlikte uyuyacağımız gecelere adım adım yaklaşmak için, bugün yine gözlerimi sensiz kapatıyorum sevgilim. İyi geceler.
 
iyi geceler sözleri
Dünyanın en güzel hatunu, iyi geceler. Rüyama gel olur mu? Sensiz bir uyku çekmek istemiyorum. Bol bol gülümse bana, tatlı tatlı bak ve beni çok sevdiğini söyle. Gözlerimi açtığımda yanımdaymışsın gibi hissedeyim zira sensiz geceler kabuslara davetiye çıkarıyor. Seni seviyorum.
 
 
Yatağıma geçtim, sol yanıma yattım. Senin yatacağın kadar bir yer bıraktım yatağımda. Seni burada hayal ediyorum. Üzerini de örttüm iyice, gece çok üşüyorsun çünkü. Başucuna suyunu da getirdim, çok su içmeye kalkıyorsun. Çok oldu sen uykuya dalalı, ben hala yüzünü izliyorum, nefesini dinliyorum. Tatlı rüyalar meleğim, seni hayal etmeyi ve seni çok seviyorum.
 
 
Daha ayrılalı birkaç saat oldu ve ben seni çok özledim. Sensiz uyumak işkence gibi… Artık zaman hızlı akmalı ve sen benim yanımda kavuşmalısın sabahlara. İyi geceler sevgilim.
 
 
Güzel geçen bir günün, ardında bıraktığı yorgunluk var bedenimde. Ben yatıyorum sevgilim. Uyumadan önce en sevdiğimiz şarkıyı aç ve gözlerini kapat, ben öyle yapacağım. Seni seviyorum, iyi geceler.
 
iyi geceler mesajları
“Söylesene bir gece uyuyacak mıyım kokun burnumda?”
 
 
Sensiz geçen bir gece daha ve karanlık oldukça zifiri... Her yerden odama sızan bir yalnızlık kokusu olmasına rağmen, burnum ısrarla senin kokunu arıyor. Yanımda uyuyabilmeni çok isterdim sevgilim. Sensizlik zehirli bir sarmaşık, sarıyor bütün bedenimi. Nefes almaya çalışmak boşa çabalamak gibi. Bırakıyorum kendimi geceye, dalıyorum senli düşüncelere. Bir sigara daha yaktım, yalnızlık kokusunu bastırsın diye. Yine sensiz boş bir yatakta uyuyacağım. İyi geceler. 
 
 
"Ve ben her gece seni sevip uyuyordum. Ve her sabah uyandığım da seni seveceğimi bildiğim gibi."
 
BENZER YAZILAR:

Sevgiliye Uzun Günaydın Mesajı - Mesajları - Yazıları

Sevgiliye Uzun Günaydın Mesajı - Mesajları - Yazıları |  görsel 1
Her sabah sevgilinize günaydın mesajları atmak mı istiyorsunuz? Günaydın mesajları uzun ve anlamlı mı olsun istiyorsunuz ? İşte tamda size göre günaydın mesajları, sevgilyie uzun günaydın mesajları adlı yazımızda. Sizde sevgiliye yazılacak güzel günaydın mesajı arıyorsanız doğru yerdesiniz demektir. Aşağıda sevgiliye uzun günaydın mesajlarını bulabilirsiniz.
 
Hava neredeyse aydınlandı. Sabah ezanına kulak verdim az önce. Şimdi uzandım yatağıma, elimde fotoğrafın var. Her sabaha seninle kavuşmak istiyorum sevgilim. Tıpkı elimdeki resmin gibi kanlı canlı yanımda uyu ve ben bütün sabahlarımda resmini değil yüzünü öpüp koklayayım istiyorum. Güne güzel bir mesajla gözlerini aç istedim. Günaydın iç sızım.
 
 
Sensiz göz açılan bir sabah daha. Soğuk bir yatak, ince bir yastık, dolu bir kül tablası… Yokluğunda bedenimi kemiren kara bir gece sabaha kavuşmuş. Beni aydınlığa kavuşturan güzel sevgilim, günaydın…
 
 
En zifiri gece değil mi seni benden alan. Bütün gecelerin canı çıksın bu sabah, sensiz uyanmaya değer hiçbir gün peşimi kovalamasın. Her gün olduğu gibi bu sabah da dualar yükseliyor avuçlarımdan. “ Yarın geceye birlikte göz yumalım, yarın sabaha birlikte göz açalım.” “Amin.” Günaydın sevgilim.
 
günaydın sözleri
Ne de güzel uyuyorsundur şimdi sen. Saçların dağılmıştır. Pijamanın bir paçası dizinden yukarı çıkmıştır. Çoraplarını çıkarmamışsındır yine üşür ayaklarım diye. Melek gibisindir, bebek gibisindir. Uyandırmaya kıyamaz hiçbir varlık şimdi seni. Şu an yanında olup uyanmanı beklemeyi, gözlerini açtığında sana “Günaydın hayatımın en güzel mevsimi.” demek isterdim. Olsun yine de beklemeye değersin. Günaydın can eşim. Seni seviyorum.
 
 
Uykusuz bir gece daha geride kaldı ve karanlık yerini nihayet aydınlığa bıraktı. Bu da demek oluyor ki; benim meleğim birazdan gözlerini aralayacak ve daha kalkmadan hemen telefona sarılacak. Boş bir telefon ekranıyla karşılanmanı istemedim. Günaydın kadınım! Günaydın huzur bahçem! Günaydın sabahlarımın tatlı huzuru!
 
günaydın mesajları
Sabah ışıkları dolmaya başladı odaya, güneş uyanacaksın diye doğumunu geciktiriyor. Günaydın sabah şekeri… Güzel bir gün için gülümse.
 
 
Günaydın sevgilim. Rüyamda seni gördüm ve uyanmak bile istemedim. Çok güzeldi, birlikte aynı evde kalıyorduk. Yatak tek kişilik olmasına rağmen, ikimizi kucaklamıştı. Uzandık; kokun sardı dört bir yanımı. Güzel gözlerine baktı uzun uzun ve elimle yüzünün mis kokan bahçelerini dolaştım. Alnına küçük bir öpücük kondurdum ve gözlerini kapattın. Biraz uyuyuşunu izledim. Ardından güzel yüzün ninni oldu, ben de gözlerimi geceye yumdum. Rüyaymış, uyanınca fark ettim.  
 
 
"Günaydın sevgilim ne güzel bir gün değil mi?
Çok  güzel geçen bir gecenin sabahında, senin kollarında uyanıyorum.Uyanıyorum ama bakıyorum, hala uyuyorsun.Yavaşça dokunuyorum beni sımsıkı saran kollarına.Yüzünü, boynunu öpüyorum ufak ufak, kıyamıyorum uyanma diye.Geri kapatıyorum gözlerimi içim huzurdan patlicak sanki öyle hoş ki.
Yok diyorum bu gerçek olamaz.O, ben, biz, bu yatak, bu yastık, bu oda ne bilim.Gerçek mi şimdi bu diye düşünyorum.Bakıyorum, gerçek.Biraz daha sarılıyorum sonra.Sanki ne kadar çok sarılırsam o kadar uzun sürer gibi geliyor."
 
günaydın smsleri
"Günaydın Sevgilim,
Benim dünyam zaten aydınlık seni tanıdığım günden beri.
Günaydın Birtanem,
Güneş bile birgün dünyaya küsecek, ancak ben sevginle yaşayıp sevginle öleceğim."
 
 
"Sana gündoğumunu hediye edemem belki ama, onun en güzel rengini hediye ediyorum.  
Bu sabah da kalbimdeydin, yarın sabah da ol."
 
 
"Günaydın sevgilim, tatlı uykundan uyandın mı? Benden ayrı bu sabah güllere boyandın mı…"
 
 
"Bu sabah erken uyandım hiç uyuyamadım gözüme uyku girmedi 
Yorganlar yastıklar sivrisinekler uyumamı istemedi 
Yinede senle uyanmak herşeye rağmen beni kendime getirdi 
Oysa sen burda değilsin bile 
Seninle olmak sana dokunmak değilki"
 

Popüler Yazılar

uzun mesajlar
Sevgiliye Uzun Mesajlar
21/10/2014
kardeşlik sözleri
Kardeşlik Sözleri
02/02/2015
küfürlü sözler
Küfürlü Sözler
20/10/2014
iyi geceler sözleri
İyi Geceler Mesajları
06/11/2014

Son Yazılar

anlamlı uzun aşk mesajları Anlamlı Uzun Aşk Mesajları

yeni 08 Ekim 2015, 10:23

sevgiliye iyi geceler mesajları Sevgiliye İyi Geceler Mesajları

yeni 07 Ekim 2015, 11:04

sevgiliye uzun günaydın mesajları Sevgiliye Uzun Günaydın Mesajları

yeni 06 Ekim 2015, 12:01

aşk sözleri yeni 2016 Aşk Sözleri Yeni 2016

yeni 05 Ekim 2015, 11:16

aşk sözleri yeni 2016 Güzel İltifatlar Sözler

yeni 05 Ekim 2015, 11:30

aşk sözleri 2016 Yeni Aşk Sözleri 2016

yeni 03 Ekim 2015, 23:50

eşime aşk sözleri Eşime Aşk Sözleri

yeni 02 Ekim 2015, 14:39

ilanı aşk sözleri İlanı Aşk Sözleri

30 Eylül 2015, 12:21

özlem sözleri Özlem Sözleri

29 Eylül 2015, 10:03

sevgiliye uzun aşk mektubu Sevgiliye Uzun Aşk Mektubu

28 Eylül 2015, 16:37

sevgiliye uzun mektup Sevgiliye Uzun Mektup

21 Eylül 2015, 10:58

sevgiliye sözler Sevgiliye Güzel Sözler

17 Eylül 2015, 17:01

sevgi sözleri Sevgi Sözleri

15 Eylül 2015, 14:07

seni seviyorum sözleri Seni Seviyorum Sözleri

14 Eylül 2015, 18:37

Platonik Aşk Sözleri Platonik Aşk Sözleri

10 Eylül 2015, 13:50

anlamlı aşk sözleri Anlamlı Aşk Sözleri

10 Eylül 2015, 13:50

Kullanıcı Adları En Güzel Kullanıcı Adları

09 Eylül 2015, 15:42

Düşündüren Manidar Sözler Düşündüren Manidar Sözler

09 Eylül 2015, 10:15

Sevgiliye Kısa Aşk Sözleri Sevgiliye Kısa Aşk Sözleri

08 Eylül 2015, 10:35

aşk şiirleri En Güzel Aşk Şiirleri

03 Eylül 2015, 15:45

kapak sözler Anlamlı Kapak Sözler

01 Eylül 2015, 11:27

--- > TÜM YAZILARI GÖR < ---